Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Фото із сайту ГО "Молодь-ДІЄ"

  Рівне

  Громадська організація Рівного шукає активістів по всій Україні

  «Молодь – ДІЄ»(далі МД)  – громадська молодіжна організація, яка функціонує уже майже два роки  у Рівному. За час існування її учасники підтримували всеукраїнські акції, втілювали в життя власні проекти, заохочували молодь до волонтерської праці. Троє активістів МД – Віталій Примак, Андрій Логащук та Назар Степанов – розповіли про власне бачення громадської активності, цілей та майбутнього їхньої організації.

  Як ви гадаєте, яка роль молодіжних організацій у розбудові міцної держави?

  Віталій:  Молодіжні організації – це чи не єдині незалежні середовища, які можуть впливати на державотворчі процеси. Головне в діяльності таких організацій не відходити від цільової аудиторії – молоді. Потрібно змінювати її цінності, адже молодь –  велика рушійна сила.

  Що лідери МД ставлять собі за мету?

  Андрій:  Ми створили МД разом  із Віталієм Примаком, Олександром Мельничуком та Віталієм Ейсмонтом .  Основна мета усієї нашої діяльності – гармонійне, демократичне, розвинуте і здорове суспільство, яке починається саме з молоді. Наші проекти спрямовані на постійне заохочення хлопців та дівчат до активного життя, до дії.
  Віталій: Саме так, ми намагаємося виховати молодих лідерів в нашій державі та допомогти їм здобути деякі практичні навички, зокрема, і через неформальну освіту, яка об’єднує декілька проектів МД. Лідери нашої організації намагаються долучити молодь до спільного вирішення актуальних проблем сучасної України.

  Над якими проектами зараз працюють члени вашої організації?

  Андрій: Проекти МД постійно оновлюються, ініціюються нові, підтримуються всеукраїнські ініціативи. Зокрема, слід зауважити, що МД активно долучається до громадсько-політичної діяльності (підтримка «Реанімаційного проекту реформ», проекту Закону  «Про очищення влади»), екологічних та благодійних проектів («Зробимо Україну чистою», «Серце до серця»), правозахисних («Юридична приймальня»), а також освітні (унікальна «Школа журналістики «Молодь-ДІЄ», «Вуличний університет»), і звичайно, культурні проекти, вечірки, кінопокази тощо.
  Назар: Ось на День Незалежності з нашою підтримкою у Рівному пройде патріотичний квест , також зовсім недавно ми ініціювали акцію “Бойкотуй російське – купуй українське!”.


  Хто долучається до цих акцій? Як ви бачите типового члена МД?

  Андрій: Члени МГО “Молодь-ДІЄ” – це, в основному, студенти, активна молодь, учасники громадського життя, небайдужі і творчі люди з різних тусовок, зокрема, велика кількість молодих журналістів, майбутні юристи та економісти. Коротко кажучи, цвіт нації, який прийнято називати майбутнім України.
  Віталій: Так, МД – це середовище активних та впливових людей. Зараз  наша активність зосереджена тільки у Рівному. Але досвід, практика та бажання молоді в інших містах дасть змогу реалізувати всеукраїнський вплив на молодіжні процеси.


  Тобто ви плануєте розширити  МД до масштабів всеукраїнської організації?  Як будете це реалізовувати?

  Назар: Так, ми хочемо розширити межі організації  та створити Всеукраїнську МГО”Молодь – Діє”, яка діятиме в багатьох містах  України.
  Віталій: Я точно знаю: нещодавно прийняли рішення про створення осередків по всій Україні через реалізацію декількох всеукраїнських ініціатив. Під час розширення організації будемо звертати увагу насамперед на закони України,  які пов’язані із діяльністю молоді .  Думаю, в нас все вийде!

  Автор: Віталія Кушмирук

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   22.05.2024
   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   Вверх