Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Гороскоп на квітень 2016
  Джерело: Passion.ru

  Гороскоп

  Гороскоп на серпень 2015

  Серпень цього року принесе нам можливість завершити те, що не було своєчасно закінчено, і відновити проекти, які якийсь час назад призупинилися не з нашої вини. Нас чекає приплив натхнення, завдяки якому ми знайдемо вихід із складних ситуацій і оригінальний підхід до людей, з якими ми збираємося тісно співпрацювати, або до тих, хто своїми рішеннями шкодить течією наших справ. Читайте далі гороскоп на серпень 2015 року.

  Овен (21.03 – 20.04)

  Гороскоп на серпень 2015: Овен

  Гороскоп на серпень 2015: Овен

  Овнів  в серпні чекає поступове збільшення трудової активності. Дрібні і не дуже прибуткові справи зміняться більш значущими і вигідними проектами, з’явиться шанс проявити себе у співпраці з впливовими персонами. До того ж буде можливість вирішити проблему, яка стопорила якийсь важливий для вас процес – ви знайдете нестандартний вихід і тим самим позбудетесь перешкод.

  Крім того, вам, швидше за все, належить зібрати навколо себе досить цікаве суспільство. Можливо, ви вирішите урізноманітнити своє дозвілля і виступите в ролі масовика-витівника, влаштовуючи розважальні заходи для себе і для тих людей, яких вам подобається бачити поряд з собою.

  На початку місяця не варто розраховувати на які-небудь яскраві успіхи, краще цей період присвятити плануванню і, якщо є така можливість, то відпочинку. У середині серпня вдалими будуть справи, в яких скрупульозність поєднується з креативним підходом. В кінці місяця не рекомендуються великі витрати .

  Найбільш сприятливі дні : 4, 5, 9, 11, 18, ​​31. Дні, в які треба бути обережніше : 1, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29.

  Телець (21.04 – 20.05)

  Гороскоп на серпень 2015: Телець

  Гороскоп на серпень 2015: Телець

  Тельцям  в серпні доведеться докласти чимало зусиль, щоб зберегти те, що вони мають. Велика ймовірність неконструктивних і досить руйнівних конфліктів з начальством і з діловими партнерами, і якщо ви не виявите мудрість, то будете змушені або приймати невигідні для вас умови, або змінювати місце роботи . До того ж якщо плануєте якісь важливі справи, то займіться ними в перший тиждень місяця, так як пізніше реалізація задумів ускладниться.

  Крім того, в даний період вам доведеться часто підкорятися не своїм бажанням, а вимогам людей, з якими у вас достатньо непрості відносини, або примхам тих, хто має на вас величезний вплив. Будьте терплячі і не сперечайтеся.

  На початку серпня на вас чекає комерційний успіх і удача в проектах, які ви почали в липні. У середині місяця не виключені труднощі відразу в декількох сферах вашого існування. Наприкінці серпня напруга спаде, але при цьому вам доведеться пристосовуватися під якісь нові умови.

  Найбільш сприятливі дні : 6, 24. Дні, в які треба бути обережніше : 11, 25.

  Близнюки (21.05 – 21.06)

  Гороскоп на серпень 2015: Близнюки

  Гороскоп на серпень 2015: Близнюки

  Близнюків  в серпні чекає початок якогось доленосного творчого проекту. Правда, щоб приступити до його реалізації, вам доведеться знайти спільну мову з людьми, без яких вам не обійтися. У цьому вам, швидше за все, допоможе почуття гумору  і щирий інтерес до того, що відбувається в житті цих персон. До того ж очікуються серйозні кар’єрні досягнення, ви повною мірою покажете свій розум і винахідливість, що в свою чергу принесе вам збільшення доходів.

  Крім того, вас чекає досить насичене дозвілля – у вас можуть з’явитися нові друзі, і вам належить займатися чимось таким, що посприяє повноцінної творчої самореалізації і принесе вам задоволення.

  На початку місяця доведеться йти на компроміс. До того ж постарайтеся не злити особливо вразливих і емоційних індивідів. У середині серпня здійсниться відразу кілька ваших бажань. В кінці місяця може застопоритися якийсь процес, але ви, швидше за все, швидко знайдете вихід зі сформованої ситуації.

  Найбільш сприятливі дні : 5, 8, 9, 12. Дні, в які треба бути обережніше : 6, 13, 20, 27.

  Рак (22.06 – 22.07)

  Гороскоп на серпень 2015: Рак

  Гороскоп на серпень 2015: Рак

  Ракам  в серпні буде непросто. Не виключено, що запланований проект, який ви почнете в перший тиждень місяця (або вже почали в липні) потребуватиме додаткових фінансових вкладень або моральних зусиль, яких ви сподівалися уникнути. Втім, якщо ви не впадете в зневіру, а сприймете ситуацію як виклик, то швидко впораєтеся з негараздами. До того ж у період з 1-го по 8-е число не варто відмовлятися від комерційних пропозицій, навіть якщо для їх реалізації доведеться чимось пожертвувати.

  Крім того, вам в серпні, швидше за все, належить спробувати свої сили на якомусь незнайомому для вас поки (або давно забутому) поприщі. Правда, велика ймовірність, що це не принесе великих прибутків, зате подарує вам яскраві емоції.

  На початку місяця очікується отримання досить серйозний прибуток. У середині серпня якийсь проект не дасть адекватного результату, але при своєчасному аналізі відбувається і за допомогою активних виправлень помилок ви зможете змінити ситуацію в кращу сторону. В кінці місяця якась подія стане приводом для оптимізму.

  Найбільш сприятливі дні : 6, 10, 12, 20, 24. Дні, в які треба бути обережніше : 1, 22, 29.

  Лев (23.07 – 22.08)

  Гороскоп на серпень 2015: Лев

  Гороскоп на серпень 2015: Лев

  Львів  у серпні чекає збільшення доходів і зміцнення службового становища, не виключений і кар’єрний ріст. Швидше за все, ваша фінансова ситуація не тільки зміниться в кращу сторону, але і стане більш стабільною. До того ж вам належить почати проект, який зумовить вашу діяльність мінімум на рік, а, можливо, і на найближчі 5-6 років. Так що не відмовляйтеся від будь-яких зроблених вам пропозицій.

  Крім того, вас чекає спілкування з людьми, з якими ви з якихось причин бачитеся вкрай рідко. Ці персони не тільки забезпечать вас чудовим дозвіллям, а й виконають якісь ваші давні бажання. Очікується в даний період і цікава поїздка. І хоча вона навряд чи буде довгою, ви отримаєте масу позитивних емоцій .

  На початку місяця ймовірно зниження ділової активності, але воно піде вам на користь. У середині серпня вас чекають успіхи в усьому, за що ви візьметеся. До того ж зірки обіцяють вам по-справжньому доленосне і дуже позитивна подія.Наприкінці місяця вам належить активно реалізовувати якісь творчі ідеї, і це принесе гарний прибуток.

  Найбільш сприятливі дні : 9, 13. Дні, в які треба бути обережніше : 8, 15, 22, 29.

  Діва (23.08 – 23.09)

  Гороскоп на серпень 2015: Діва

  Гороскоп на серпень 2015: Діва

  Дівам  в серпні для досягнення якихось комерційних цілей належить налагоджувати нові зв’язки. Не виключено, що вам потрібна допомога людей, які мають навички, яких немає у вас. До того ж є ймовірність застою в справах, які зараз для вас дуже актуальні, причому, швидше за все, у виникненні затримок і перешкод будете винні ви самі, так що постарайтеся не здійснювати нераціональних вчинків.

  Крім того, вам належить вирішувати якусь складну фінансову задачу. Втім, ви з цим блискуче впораєтеся, якщо займетеся цим самостійно і не будете залучати до цього процесу людей, які відносяться до грошей  не так, як ви самі. Очікується цього місяця і якийсь нетипове для вас розвагу.

  На початку серпня вірогідні яскраві і значущі успіхи в діловій сфері. У середині місяця від вашого способу мислення і від самодисципліни будуть залежати результати проекту, в який ви вже вклали багато сил і часу. Наприкінці серпня ви, швидше за все, займетеся чимось таким, що спрямоване на поліпшення здоров’я або якості життя.

  Найбільш сприятливі дні : 5, 12, 15, 16, 17. Дні, в які треба бути обережніше : 7, 13, 14, 21, 28.

  Ваги (24.09 – 23.10)

  Гороскоп на серпень 2015: Ваги

  Гороскоп на серпень 2015: Ваги

  Терезів  в серпні чекає стабілізація службового становища та покращення фінансової ситуації. Причому велика ймовірність, що ви самі придумаєте, як збільшити свої доходи, і грамотно реалізуєте свої ідеї. До того ж для досягнення кар’єрних і комерційних цілей ви, швидше за все, будете активно використовувати особисті зв’язки і своє природне чарівність, а також в якийсь момент перестанете надто серйозно ставитися до того, що з вами відбувається, і це дасть чудові результати.

  Крім того, вам належить багато і зі смаком розважатися. Не виключено, що ви вирішите повною мірою насолодитися залишками літа, тому кожну вільну хвилину будете проводити так, щоб було, що згадати довгими осінніми та зимовими вечорами.

  На початку місяця якесь не дуже позитивна подія, швидше за все, стане для вас останньою краплею, і ви вирішите кардинально змінити своє існування. У середині серпня у вас з’явиться кілька нових цілей, і ви успішно їх досягнете. В кінці місяця до інтуїтивного підходу  до вирішення поставлених завдань додасться і ретельне планування.

  Найбільш сприятливі дні : 8, 15, 19, 21, 28. Дні, в які треба бути обережніше : 4, 11, 23, 25.

  Скорпіон (24.10 – 22.11)

  Гороскоп на серпень 2015: Скорпіон

  Гороскоп на серпень 2015: Скорпіон

  Скорпіонів  в серпні чекають складнощі в діловій сфері. Не виключено, що вони будуть пов’язані з суб’єктивним ставленням до вас якогось індивіда і з його нераціональними діями. Велика ймовірність, що вам навмисно стануть вставляти палиці в колеса, тому варто вже зараз потурбуватися про пошук впливового покровителя, який зможе вам допомогти в критичній ситуації. До того ж після 8-го числа небажано починати нові проекти – ви навряд чи зумієте витягти з них ту вигоду, на яку розраховуєте.

  Крім того, вам в даний період не раз доведеться змінювати свої плани. Втім, в результаті виявиться, що неможливість реалізації якихось задумів відгородила вас від неприємностей  або від перевитрати коштів.

  На початку місяця все, що ви ініціюєте, принесе благодатні плоди. Середина серпня може виявитися дуже конфліктним часом – очікується погіршення взаємин з оточуючими. В кінці місяця доведеться докласти чимало зусиль, щоб утриматися на плаву і зберегти те, що ви зараз маєте.

  Найбільш сприятливі дні : 4, 11, 20. Дні, в які треба бути обережніше : 3, 7, 14, 17, 24, 28.

  Стрілець (23.11 – 21.12)

  Гороскоп на серпень 2015: Стрілець

  Гороскоп на серпень 2015: Стрілець

  У Стрільців  у серпні з’явиться можливість вийти з якоїсь критичної ситуації. Велика ймовірність, що цьому посприяє нове перспективне співробітництво з людиною, яка не тільки стане вірним союзником, але і надасть моральну і матеріальну допомогу.До того ж очікується початок проекту, який самим благодатним чином позначиться і на вашому фінансовому становищі, і на вашому психологічному стані. Швидше за все, він принесе вам і оптимізм, і якусь нагороду.

  Крім того, вам належить зайнятися чимось таким, що об’єднає вас з дуже цікавими людьми, і в результаті ви не тільки знайдете новий спосіб творчого самовираження, але й істотно зміните і розширите своє коло спілкування.

  На початку місяця не виключені фінансові труднощі, так що не варто робити необдумані покупки  і давати в борг. У середині серпня ваші справи підуть в гору, а разом з цим покращиться і ваш психологічний настрій. В кінці місяця постарайтеся не піддавати свій організм надмірним навантаженням.

  Найбільш сприятливі дні : 6, 20, 23, 24, 27. Дні, в які треба бути обережніше : 5, 19, 26.

  Козеріг (22.12 – 20.01)

  Гороскоп на серпень 2015: Козеріг

  Гороскоп на серпень 2015: Козеріг

  Козерогам  в серпні доведеться зіткнутися з якимись непередбаченими труднощами, в тому числі і фінансового характеру. До того ж ви будете змушені займатися вирішенням не просто давніх, а застарілих проблем, які ви з якихось причин вперто ігнорували. При цьому вам настійно рекомендується не робити цього нетрадиційними методами, так як тільки класичні способи дадуть адекватний результат.

  Крім того, в період з 1 по 8 серпня не варто починати довгострокові проекти і займатися інвестуванням – все це навряд чи буде успішним і, швидше за все, залучить вас в неприємності, позбутися яких ви не зможете досить довгий час. Та й в іншу частину місяця краще не ініціювати нічого нового, а завершувати почате раніше.

  На початку серпня вірогідні великі конфлікти . У середині місяця очікуються зустрічі зі старими знайомими і з тими, хто може допомогти вам в процесі позбавлення від якоїсь проблеми. В кінці серпня вам мають якісь великі витрати, в тому числі і на потреби свого організму.

  Найбільш сприятливі дні : 8, 24, 25, 26. Дні, в які треба бути обережніше : 6, 10, 13, 17, 20, 27, 31.

  Водолій (21.01 – 18.02)

  Гороскоп на серпень 2015: Водолій

  Гороскоп на серпень 2015: Водолій

  Для Водоліїв  серпня навряд чи стане благополучним і радісним періодом. Велика ймовірність, що вам доведеться зіткнутися з тупістю і Невиконавчий оточуючих і витратити багато часу на виправлення чужих помилок. До того ж ви, швидше за все, будете змушені займатися чимось таким, що не входить в коло ваших посадових обов’язків. Однак не варто чинити опір і суперечити начальству, інакше ви дасте привід для якихось санкцій проти вас або навіть для звільнення .

  Крім того, даний період абсолютно не підходить для початку нових комерційних і творчих проектів – ви вкладете в них багато сил і (або) матеріальних засобів, але не досягнете адекватного результату. Утримайтеся і від великих покупок – гроші вам, швидше за все, несподівано знадобляться на щось більш важливе.

  На початку місяця уваги і додаткових вкладень зажадає ваше житло. У середині серпня не виключена конфронтація з впливовими людьми і з тими, хто вам щось винен. В кінці місяця про себе знову дадуть знати проблеми, якими вас вже зараз «забезпечили» якісь недобросовісні індивіди.

  Найбільш сприятливі дні : 1, 8, 12, 26, 27, 28. Дні, в які треба бути обережніше : 23, 30.

  Риби (19.02 – 20.03)

  Гороскоп на серпень 2015: Риби

  Гороскоп на серпень 2015: Риби

  Для Риб  в серпні багато зробить людина, з якою вони колись дуже плідно і тісно співпрацювали. Велика ймовірність, що ви з ним знову займетеся загальним проектом, і завдяки цій персоні ви отримаєте від процесу і від його результатів незрівнянно більше, ніж припускали. До того ж у вас з’явиться можливість повернутися до того, чому ви довго не приділяли належної уваги. Це можуть бути і люди, з якими ви давно не спілкувалися, і захоплення, на які просто не вистачало часу.

  Крім того, вам належить займатися справами, які ви чомусь вважали закінченими.Швидше за все, для досягнення оптимального результату вам доведеться не тільки зробити якийсь вояж, а й проявити фантазію.

  На початку місяця очікуються значні успіхи в діловій сфері і отримання фінансового і нематеріального доходу. У середині серпня на ваше справжнє важливе і позитивне вплив зробить ваше минуле. В кінці місяця шукайте грамотний підхід до людей, які з вами в чомусь не згодні, і не сперечайтеся з начальством .

  Найбільш сприятливі дні : 2, 3, 6, 21, 28, 30. Дні, в які треба бути обережніше : 5, 19, 26.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   22.05.2024
   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   Вверх