Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Google запланувала презентацію власних смартфонів

Головне зображення ілюстративне

Технології

Google запланувала презентацію власних смартфонів

Посилаючись на слова людей, знайомих з планами Google, джерело стверджує, що 29 вересня в Сан-Франциско відбудеться спеціальний захід, присвячений анонсу двох нових смартфонів Nexus.

Google запланувала презентацію власних смартфонів
Цього року одночасно буде випущено дві нові моделі смартфонів Nexus на Android 6.0 Marshmallow від різних партнерів Google – компаній LG і Huawei, як ми вже знаємо по попереднім чуткам і витокам. Перша, як очікується, готує до випуску оновлену версію Nexus 5 з 5,2-дюймовим екраном.Нагадаємо, раніше в мережі з’являлися фотографії наступного смартфона Nexus у виконанні LG.Друга ж створює власний смартфон лінійки Nexus з величезним дисплеєм розміром 5,7 дюйма.

У Google дану інформацію коментувати відмовилися.

Попередні характеристики обох прийдешніх смартфонів Nexus вже неодноразово з’являлися в мережі. Неясно лише, скільки коштуватимуть дані апарати. Зараз всі без винятку виробники смартфонів займаються досить агресивну позицію в питанні ціноутворення, пропонуючи досить конкурентноздатні ціни. Компанія Motorola, наприклад, просить за свій Moto X Pure Edition $ 399, тоді як виробники, ранг яких нижче, начебто ZTE, Huawei і Alcatel пропонують смарфтони з непоганими характеристиками за ще нижчою ціною. Смартфони Apple iPhone 6, для порівняння, продаються за ціною від $ 650 без укладення контракту з оператором. До слова, Apple проведе власне захід, на якому будуть представлені нові iPhone, вже наступного тижня. Так чи інакше, але завдяки підтримці Google, лінійка Nexus ніколи повністю не зводилася до отримання прибутку.

Джерело: c | net

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх