Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Генадій Москаль
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Голова ОДА Закарпаття змушений подати у відставку або позбутися мандата

  Згідно із новим законом, голова ОДА Закарпаття Геннадій Москаль змушений обирати: або депутатське крісло, або кабінет голови адміністрації.

  Голова ОДА Закарпаття Геннадій Москаль, який очолив на місцевих виборах 2015 року список обласної організації БПП Солідарність і став депутатом облради, зараз змушений обирати між перспективою залишитися на своїй посаді або в депутатському корпусі. Як не дивно, за два дні до введення в дію закону, який забороняє поєднувати роботу чиновника категорії А та мандат депутата місцевої ради, Москаль ще не поспішає оприлюднювати своє майбутнє рішення.

  голова ОДА Закарпаття Геннадій Москаль змушений обирати: або депутатське крісло, або кабінет голови адміністрації

  Варто нагадати, що голова Рівненської облдержадміністрації, у якого була подібна ситуація, обрав крісло депутата. Проте ситуація Віталія Чугуннікова дещо цікавіша – він ще претендує на вхід до Парламенту по спискам БПП, в якому наблизився впритул до прохідного 63 місця, оскільки багато партійців БПП переходять на посади в Кабмін та Адміністрацію Порошенка.

  У Москаля ситуація дещо інша, проте вибір він буде змушений зробити в найближчі два дні – закон входить в дію в неділю, 1 травня. Родзинки ситуації надає ще один факт: згідно із законом покарання за суміщення посади державного службовця категорії А та крісла депутата місцевої ради непередбачено.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх