Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Губернатор Львівщини Олег Синютка живе лише на зарплату: декларація (Інфографіка)

Інфографіка

Губернатор Львівщини Олег Синютка живе лише на зарплату: декларація (Інфографіка)

Олег Синютка у своїй декларації за 2015 рік вказав дохід лише від зарплати, та не вказав жодного майна у своїй власності.

Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Декларація депутатів

Голова Львівської ОДА живе лише на зарплату: декларація (Інфографіка)

Синютка Олег – голова Львівської ОДА, оприлюднив свою декларацію за 2015 рік, в якій вказав суму власного доходу – 110 тисяч 609 гривень, і складався виключно із заробітної плати. Щодо нерухомості, транспортних засобів чи інших відомостей щодо декларанта, то вони в декларації відсутні.

Щодо членів сім’ї, а саме дружини, доньки та сина то їхній дохід склав 143 226 гривень та складався з зарплати – 6 355 грн., 22 020 – дохід від викладацької діяльності в НУ «Львівська Політехніка». Також 114 тисяч 851 гривню становив дохід отриманий від дивідендів, процентів. На відміну від декларанта у власності сім’ї зазначено дві квартири площами 174,6 та 22,3 квадратних метри, а серед транспортних засобів вказано автомобіль  Honda accord, 2009 року випуску. А на утримання свого майна членами сім’ї було витрачено 45 600 гривень.

Крім цього, у декларації зазначено суму коштів яку члени сім’ї зберігають на рахунку у банку – 590 тисяч 452 гривні, а сума їхнього внеску до статутного капіталу товариства або ж підприємства становить 19 285 гривень.

Щодо декларації голови ОДА за 2014 рік, то в ній змінювалися лише суми щодо доходів та вклади у банку. А саме дохід Олега Синютка у 2014 році становив 165 тисяч 150 гривень, і також складався лише з зарплати.  Як і в декларації за 2015 рік це єдині відомості про декларанта в фінансовому документі.

Щодо сім’ї, то їхній дохід складав 97 593 гривні, і складався з доходу від викладацької діяльності – 4 500 грн. та дивідендів, процентів – 93 093 грн. Нерухомість, розмір внесків до статутного капіталу підприємства та транспортні засоби аналогічні тим котрі вказані в декларації за 2015 рік.  Щодо суми на рахунку у банку то вона становила – 573 тисячі 404 гривні, а на утримання майна було витрачено 45 348 гривень.

Однією з перших державних посад пана Олега була посада заступника міського голови Івано-Франківська (2002-2006 р.), після чого він працював директором департаменту економічної політики Львівської міськради, і водночас був депутатом Івано-Франківської облради, перебуваючи в комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій. А з липня 2007 року працював першим заступником міського голови Львова. Львівську ОДА очолив 26 грудня 2014 року.

Згідно сайту «посіпаки» був помічником двох народних депутатів а саме Гриніва Ігора (4 скликання), та Зиновія Шкутяка (5 скликання), двоє з них були депутатами від блоку «Наша Україна», і в обох працював на громадських засадах.

Згідно порталу «Слово і Діло» Олег Синютка виконав з 52 своїх обіцянок, виконав – 19, у процесі – 26, не виконав – 7.

Голова Львівської ОДА живе лише на зарплату: декларація (Інфографіка)

Принт-скрин з сайту “Слово і Діло”

На минулих виборах був кандидатом в депутати Львівської облради, вказаний як безпартійний, проте висувався «БПП». Свій депутатський мандат Синютка склав у грудні минулого року у зв’язку із призначенням на голову ОДА.

[infobox style=’regular’ static=’1′]Новий губернатор Рівненщини показав “чесну” декларацію про доходи (Інфографіка)[/infobox]

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top