Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Фірми з однаковими документами розіграли тендер від Львівобленерго

лічильник
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Фірми з однаковими документами розіграли тендер від Львівобленерго

16 липня ПАТ «Львівобленерго» та ТОВ «МГС» підписали договір щодо постачання лічильників. Загальна сума договору склала 2 мільйони 979 тисяч 600 гривень

Про це повідомляє сайт Наші Гроші. Львів з посиланням на Prozorro

У результаті укладання договору замовилено 150 електронних трифазних лічильників напівпрямого включення по 11,6 тисяч гривень та ще 110 прямого включення по 11,3 тисячі виробництва компанії «Iskraemeсo d.d.» (Словенія), в яких передбачені модулі для передачі даних GSM/GPRS. У комплекті з лічильниками замовлено антенні з’єднувачі AS-5S.

Єдиним конкурентом «МГС» на торгах була компанія ТОВ «Іскрател Україна», яка пропонувала аналогічні лічильники. Різниця на торгах була 374 гривні та 40 копійок і під час проведення аукіону ця сума не зменшувалася.

«Львівобленерго» вимагало подавати довідки про захист довкілля, про відсутність судимостей та боргів, тощо у довільній формі. Обидві фірми конкуренти ці довідки подали дослівними.

Фірми з однаковими документами розіграли тендер від Львівобленерго

Слід також зазначити, що ТОВ «МГС» надало довідку, щодо наявності 2- сервісних центрів, один з яких знаходиться за місцем реєстрації ТОВ «Іскрател Україна».

ТОВ «МГС» двічі перемагало на торгах від «Львівобленерго», і щоразу єдиним конкурентом фірми була ТОВ «Іскрател Україна».

 Вверх