Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Фестиваль "КаZантип" переїжджає в Грузію

  Культура

  Фестиваль “КаZантип” переїжджає в Грузію

  Найзнаменитіший щорічний кримський молодіжний фестиваль “КаZантип” цього року відбудеться в Грузії, в курортному місті Анаклія.

  Про це в понеділок, 5 травня, заявив глава Національної адміністрації туризму Грузії Георгій Сігуа, передають “Новини-Грузія”. Крім того, в Батумі відбудеться дводенний аналог “Кримфесту”.

  Фестиваль “КаZантип” переїжджає в Грузію: “Два дуже важливих фестивалі пройдуть цього року в Грузії, зокрема “Кримфест” та “КаZантип”. Досягнуті угоди з українськими промоутерськими компаніями, що фестиваль електронної музики “КаZантип” відбудеться в місті Анаклія, а дводенний аналог фестивалю “Кримфест” пройде в Батумі” , – сказав Сігуа.

  Фестиваль "КаZантип" переїжджає в Грузію

  Фестиваль “КаZантип” переїжджає в Грузію

  Фестиваль “КаZантип” переїжджає в Грузію. Зазначимо, що КаZантип – це один з найбільш масштабних фестивалів електронної музики на території колишнього СРСР. Він проходив у Криму в кінці літа з середини 1990-х років. На фестивалі грає клубна та електронна музика всіх напрямів, на танцполах фестивалю виступає безліч діджеїв і музичних колективів з усього світу. За попередньою інформацією, КаZантип пройде з 31 липня по 14 серпня 2014 року.

  Як повідомлялося раніше, президент “Республіки Z”, більш відомої в народі як “КаZантип” – музичного проекту, який ось уже 21-й рік поспіль щорічно проводиться в Криму, пообіцяв у нинішньому, 22-му сезоні, безкоштовний вхід для всіх дівчат України.

  Джерелоcomments.ua

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх