Колона – Cайт громадської журналістики

Електронна декларація Олександра Лисенка [Інфографіка]

скасувати е-декларації для активістів

Олександр Лисенко у декларації за 2016 рік не вказав жодного легкового автомобіля, про те зазначив 4 вантажних, а основна частина нерухомості належить не йому а його дружині і ще одному члену сім’ї, інформацію про якого в декларації не вказано.

Нагадуємо, що сайт громадської журналістики проводить публікації у проекті “Статки мерів”, у якому аналізує декларації усіх мерів обласних центрів України.

Олександр Лисенко на посаді міського голови в минулому році отримав 328 тисяч 691 гривню доходу у вигляді зарплати, ще частиною доходу міського голови стали проценти у сумі 1 тисяча 30 гривень.

У електроній декларації серед членів сім’ї Лисенка вказано дружину, та доньку у яких за минулий рік не вказано жодного доходу.

В декларації серед нерухомості в сім’ї Лисенків зазначено два житлових будинки, площами 29,1 квадратний метр який знаходиться в спільній власності мера та одного з членів сім’ї, ще один житловий будинок площею 141,4 кв.м. належить дружині мера Олені Лисенко. У мера також зазначена квартира площею 39,6 метрів квадратних, яка належить йому на 50%.  Мер Сум на 50% володіє і складським приміщенням площею 331,1 метр квадратний. Серед земельних ділянок у електроній декларації зазначено земельну ділянку під садівництво площею 600 м.кв. яка належить меру, і земельна ділянка площею 1 000 метрів квадратних, яка належить його дружині.

Серед транспортних засобів у декларації Олександр Лисенко зазначив 4 вантажних автомобілі ГАЗ, усі 2005 року випуску, які належать меру.

На рахунках у банку міський голова Сум зберігає 12 тисяч 744 грн., та 227 євро. У готівці мер зберігає 210 тисяч гривень та 10 тисяч доларів.

Нагадаємо, що Олександр Лисенко на посаді міського голови Сум з 2014 року тоді він був призначений виконуючим обов’зків в тому ж році був обраний на посаду муського голови. У 2015 році був обраний повторно від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Exit mobile version