Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Електромобіль Tesla Model 3 буде коштувати 35 тисяч доларів

Головне зображення ілюстративне

Технології

Електромобіль Tesla Model 3 буде коштувати 35 тисяч доларів

Вчора пізно ввечері засновник і глава відомого виробника електромобілів Tesla Motors у своєму акаунті в Twitter оголосив остаточні терміни виходу і вартість прийдешньої моделі Tesla Model 3, «народного» електромобіля, з випуском якого, як багато хто чекає, Tesla Motors отримає все або нічого.

1

Компанія планує почати приймати попередні замовлення на електромобіль Model 3 в березні 2016 року, вартість автомобіля складе $ 35 тис, говориться в одному з повідомлень Маска.

2

Незадовго до публікації серії твітів, присвячених Tesla Model 3, глава Tesla Motors відповів на критику з приводу високої вартості кросовера Tesla Model X в повній комплектації ($ 132 тис). Нагадаємо, продажі довгоочікуваного Model X почнуться в кінці цього місяця.

На цьому тижні кілька клієнтів на покупку Tesla Model X приступили до вибору конфігурації свого кросовера, виклавши в мережу скріншоти своїх закритих сторінок з новими подробиці про автомобіль.

Tesla Model 3

Маск також розповів дещо новеньке щодо Model X. Так, він повідомив, що перші клієнти отримають свої повністю електричні кросовери Model X – друга модель в асортименті після Model S, яка була цілком і повністю спроектована і виготовлена ​​компанією – 29 вересня на заводі Tesla Motors під Фрімонті.

Джерело: MarketWatch

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі
Загрузка...
Вверх