Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Двоє братів змагалися на тендері на будівництво спортзалу на Тернопільщи

Спортзал
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Двоє братів змагалися на тендері на будівництво спортзалу на Тернопільщи

Управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації  підписало договір згідно якого ТОВ ВБП «Вайкон» повинно збудувати спортивний зал у Чорткові. Розмір укладеної угоди склав 4 мільйони 645 тисяч 566 гривень.

Про це повідомляється на сайту Наші Гроші. Львів

За вище згадані кошти ТОВ ВБП «Вайкон» повинна збудувати спортивний зал та провести озеленення території довкола. Окрім цього всередині фірма повинна встановити 25 шаф для одягу, 50 стільців, офісний стіл, дві дерев’яні лавки, стелаж для інвентарю та сейф для документів.

Увесь прибуток для фірми за проведення робіт становитиме 26,4 тисячі гривень.

Конкурентам на торгах було лише дві фірми, це вище згаданий переможець ТОВ ВБП «Вайкон» та ТОВ «Релакс». Згідно з інформацією видання, обидва підприємства мають у списках засновників двох кровних братів. Так власниками ТОВ ВБП «Вайкон» є Олександр Лисак, Роман Лисак, та Роман Шипітка, власниками ТОВ «Релакс» є Іван Шипітка та  Олександир Тартачник. Іван та Роман Шипітки це сини Бориса Шипітки – голови Заліщицької РДА. Батько вказував синів у своїй декларації за 2015 рік.

Роман Шипітка також є помічником-консультантом за строковим трудовим договором на постійній основі в депутата ВРУ Олега Барни.

Згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі», брати є пов’язаними особами, володіють у компаніях частками в «статутниках» в понад 25%. Через що замовник повинен відхилити тендерну пропозицію учасника, через те що він пов’язаний особою з іншим учасником. Про те цього не було зроблено.Коментарі
Вверх