Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Спортзал
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Двоє братів змагалися на тендері на будівництво спортзалу на Тернопільщи

  Управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації  підписало договір згідно якого ТОВ ВБП «Вайкон» повинно збудувати спортивний зал у Чорткові. Розмір укладеної угоди склав 4 мільйони 645 тисяч 566 гривень.

  Про це повідомляється на сайту Наші Гроші. Львів

  За вище згадані кошти ТОВ ВБП «Вайкон» повинна збудувати спортивний зал та провести озеленення території довкола. Окрім цього всередині фірма повинна встановити 25 шаф для одягу, 50 стільців, офісний стіл, дві дерев’яні лавки, стелаж для інвентарю та сейф для документів.

  Увесь прибуток для фірми за проведення робіт становитиме 26,4 тисячі гривень.

  Конкурентам на торгах було лише дві фірми, це вище згаданий переможець ТОВ ВБП «Вайкон» та ТОВ «Релакс». Згідно з інформацією видання, обидва підприємства мають у списках засновників двох кровних братів. Так власниками ТОВ ВБП «Вайкон» є Олександр Лисак, Роман Лисак, та Роман Шипітка, власниками ТОВ «Релакс» є Іван Шипітка та  Олександир Тартачник. Іван та Роман Шипітки це сини Бориса Шипітки – голови Заліщицької РДА. Батько вказував синів у своїй декларації за 2015 рік.

  Роман Шипітка також є помічником-консультантом за строковим трудовим договором на постійній основі в депутата ВРУ Олега Барни.

  Згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі», брати є пов’язаними особами, володіють у компаніях частками в «статутниках» в понад 25%. Через що замовник повинен відхилити тендерну пропозицію учасника, через те що він пов’язаний особою з іншим учасником. Про те цього не було зроблено.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх