Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Двері в Україну зачиняються

Культура

Двері в Україну зачиняються

Двері в Україну зачиняються. Відтепер: Михайлу Боярському, Михайлу Пореченкову, Сергію Безрукову, Надії Бабкіній, Федору Бондарчуку в’їзд в Україну закритий назавжди!

Понад 100 російських діячів культури підтримали окупацію Росією Криму. Вони поставили свої підписи під листом “На підтримку позиції президента по Україні і Криму”.getImage (26)

Серед тих, хто підписав лист і для кого двері в Україну зачиняються: президент ДМОМ ім. О. С. Пушкіна Ірина Антонова, актори Олексій Баталов, Сергій Безруков, Михайло Боярський, Василь Лановий, Михайло Пореченков, співаки Олег Газманов, Лев Лещенко, Микола Расторгуєв, Надія Бабкіна, піаніст Денис Мацуєв, диригенти Юрій Башмет, Володимир Співаков , кінорежисери Федір Бондарчук і Павло Лунгін, актор і кінорежисер Станіслав Говорухін, керівник Театру естради Геннадій Хазанов, художній керівник МХТ ім. А.П. Чехова Олег Табаков, директор Великого Московського державного цирку на проспекті Вернадського Едгар Запашний, президент Російської академії мистецтв Зураб Церетелі та в.о. ректора Академії російського балету імені А.Я. Ваганової Микола Цискарідзе.1

Список підписів діячів культури і мистецтва є відкритим, тому кількість підлабузників Путіна може збільшуватись. Та не все так погано, є люди, які стали на захист України: класики радянського театру та кіно Армен Джигарханян, Олег Басілашвілі, Лія Ахеджакова, Сергій Юрський, Валентин Гафт, Андрій Мягков, Леонід Бронєвой, Еманнуїл Віторган, Леонід Куравльов, Наталія Фатєєва.

1

Україну підтримали також чимало російських акторів іншого покоління: Сергій Гармаш, Олена Яковлєва, Володимир Гостюхін, Федір Добронравов, Олександра Яковлєва, Олександр Балуєв, Станіслав Садальський, Марат Башаров, Сергій Маковецький, Дмитро Харатьян, Михайло Кокшенов.

Проти агресивного втручання у внутрішню політику України також висловлювалися режисери Ельдар Рязанов, Марк Захаров, Галина Волчєк, Андрій Кончаловський, сатирик Михайло Жванецький, гуморист Юрій Стоянов, письменники Данило Гранін та Борис Акунін.

Музиканти Юрій Шевчук, Борис Гребенщиков, Андрій Макаревич, Олександр Розенбаум також виступали із заявами, у яких засуджували агресивність Кремля та закликали не допустити війну.

За цей вчинок російська влада почала зневажливо ставитись до вказаних діячів культури, і, мало того, різними способами намагається покарати їх. Та українці оцінили безстрашний вчинок, і з великою радістю чекають їх в Україні. На відміну від тих діячів, які підтримали окупанта – Путіна, для яких дорога в Україну назавжди закрита.

Двері в Україну зачиняютьсяОдин з тих, хто активно виступав на підтримку України, є Андрій Макаревич. “Очень не хотелось бы проснуться завтра в стране которая находится в состоянии войны со всем миром”, – заявив Макаревич. За активну участь в мітингах, його в Росії почали називати зрадником.

Також за свої політичні погляди буде покарана Анастасія Волочкова, яка назвала Валерію “Політичною повією”. Це відбулось в Києві на прес-конференції Волочкової. Під час заходу балерина розкритикувала Валерію та її чоловіка Йосифа Пригожина за те, що ті закликали російських артистів не виступати в Україні. Ось, що сказала Волочкова про Валерію та її чоловіка: “Вибачте, але мені здається, що це проституція”. За це Валерія подала на Анастасію Волочкову до суду.

Відкрити матеріал


Коментарі
21.04.2020
20.04.2020
29.10.2019
28.10.2019
10.09.2019
02.08.2019
24.06.2019
18.06.2019
13.06.2019
05.06.2019
22.05.2019
23.02.2019
18.02.2019
15.02.2019
Вверх