Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Двері в Україну зачиняються

  Культура

  Двері в Україну зачиняються

  Двері в Україну зачиняються. Відтепер: Михайлу Боярському, Михайлу Пореченкову, Сергію Безрукову, Надії Бабкіній, Федору Бондарчуку в’їзд в Україну закритий назавжди!

  Понад 100 російських діячів культури підтримали окупацію Росією Криму. Вони поставили свої підписи під листом “На підтримку позиції президента по Україні і Криму”.getImage (26)

  Серед тих, хто підписав лист і для кого двері в Україну зачиняються: президент ДМОМ ім. О. С. Пушкіна Ірина Антонова, актори Олексій Баталов, Сергій Безруков, Михайло Боярський, Василь Лановий, Михайло Пореченков, співаки Олег Газманов, Лев Лещенко, Микола Расторгуєв, Надія Бабкіна, піаніст Денис Мацуєв, диригенти Юрій Башмет, Володимир Співаков , кінорежисери Федір Бондарчук і Павло Лунгін, актор і кінорежисер Станіслав Говорухін, керівник Театру естради Геннадій Хазанов, художній керівник МХТ ім. А.П. Чехова Олег Табаков, директор Великого Московського державного цирку на проспекті Вернадського Едгар Запашний, президент Російської академії мистецтв Зураб Церетелі та в.о. ректора Академії російського балету імені А.Я. Ваганової Микола Цискарідзе.1

  Список підписів діячів культури і мистецтва є відкритим, тому кількість підлабузників Путіна може збільшуватись. Та не все так погано, є люди, які стали на захист України: класики радянського театру та кіно Армен Джигарханян, Олег Басілашвілі, Лія Ахеджакова, Сергій Юрський, Валентин Гафт, Андрій Мягков, Леонід Бронєвой, Еманнуїл Віторган, Леонід Куравльов, Наталія Фатєєва.

  1

  Україну підтримали також чимало російських акторів іншого покоління: Сергій Гармаш, Олена Яковлєва, Володимир Гостюхін, Федір Добронравов, Олександра Яковлєва, Олександр Балуєв, Станіслав Садальський, Марат Башаров, Сергій Маковецький, Дмитро Харатьян, Михайло Кокшенов.

  Проти агресивного втручання у внутрішню політику України також висловлювалися режисери Ельдар Рязанов, Марк Захаров, Галина Волчєк, Андрій Кончаловський, сатирик Михайло Жванецький, гуморист Юрій Стоянов, письменники Данило Гранін та Борис Акунін.

  Музиканти Юрій Шевчук, Борис Гребенщиков, Андрій Макаревич, Олександр Розенбаум також виступали із заявами, у яких засуджували агресивність Кремля та закликали не допустити війну.

  За цей вчинок російська влада почала зневажливо ставитись до вказаних діячів культури, і, мало того, різними способами намагається покарати їх. Та українці оцінили безстрашний вчинок, і з великою радістю чекають їх в Україні. На відміну від тих діячів, які підтримали окупанта – Путіна, для яких дорога в Україну назавжди закрита.

  Двері в Україну зачиняютьсяОдин з тих, хто активно виступав на підтримку України, є Андрій Макаревич. “Очень не хотелось бы проснуться завтра в стране которая находится в состоянии войны со всем миром”, – заявив Макаревич. За активну участь в мітингах, його в Росії почали називати зрадником.

  Також за свої політичні погляди буде покарана Анастасія Волочкова, яка назвала Валерію “Політичною повією”. Це відбулось в Києві на прес-конференції Волочкової. Під час заходу балерина розкритикувала Валерію та її чоловіка Йосифа Пригожина за те, що ті закликали російських артистів не виступати в Україні. Ось, що сказала Волочкова про Валерію та її чоловіка: “Вибачте, але мені здається, що це проституція”. За це Валерія подала на Анастасію Волочкову до суду.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   22.05.2024
   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   Вверх