Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Духовенство Тернопільщини закликає не бойкотувати мобілізацію

Головне зображення ілюстраційне

Новини

Духовенство Тернопільщини закликає не бойкотувати мобілізацію

Круглий стіл за участю владних осіб, духовних персон, громадських активістів та ветеранів УПА відбувся сьогодні в Тернополі. На круглому столі порушили проблему мобілізації та інші актуальні питання.

Про це повідомила прес-служба ТОДА.

Зі слів Архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора, в українців не остаточно сформована єдність.

Один із деканів Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ о. Віталій Козак заявив, що сучасна Тернопільщина – недостатньо патріотична, а також, що на Тернопільщині бракує просвітницької роботи.

На круглому столі також прозвучали думки про те, що в країні взагалі завелика частка несвідомих громадян, тому важливо, щоб елемент патріотичного виховання був частиною державної концепції.

Тернопільськоий обласний військовий комісар, полковник Володимир Катинський, у свою чергу, заявив, що боягуза важко змусити стояти на захисті Батьківщину. Він згадав про те, що в області багато чоловіків, які чекають на повістки і підуть при потребі захищати свою країну, тому, спершу, слід достукатися до них.

– Відчуття патріотизму не загубилося, просто його слід відновити. Чим більше на нашу націю тиснуть, тим більше ми встаємо з колін, – висловився один із ветеранів УПА, присутніх на круглому столі.

Таким чином, в Тернополі намагаються боротися із явищем масового бойкоту мобілізації. Зокрема, як нещодавно повідомлялося, що військовозобов’язані тернопільчани масово уникають служби .

 

Сайт громадської журналістики

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх