Круглий стіл за участю владних осіб, духовних персон, громадських активістів та ветеранів УПА відбувся сьогодні в Тернополі. На круглому столі порушили проблему мобілізації та інші актуальні питання.

Про це повідомила прес-служба ТОДА.

Зі слів Архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора, в українців не остаточно сформована єдність.

Один із деканів Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ о. Віталій Козак заявив, що сучасна Тернопільщина – недостатньо патріотична, а також, що на Тернопільщині бракує просвітницької роботи.

На круглому столі також прозвучали думки про те, що в країні взагалі завелика частка несвідомих громадян, тому важливо, щоб елемент патріотичного виховання був частиною державної концепції.

Тернопільськоий обласний військовий комісар, полковник Володимир Катинський, у свою чергу, заявив, що боягуза важко змусити стояти на захисті Батьківщину. Він згадав про те, що в області багато чоловіків, які чекають на повістки і підуть при потребі захищати свою країну, тому, спершу, слід достукатися до них.

– Відчуття патріотизму не загубилося, просто його слід відновити. Чим більше на нашу націю тиснуть, тим більше ми встаємо з колін, – висловився один із ветеранів УПА, присутніх на круглому столі.

Таким чином, в Тернополі намагаються боротися із явищем масового бойкоту мобілізації. Зокрема, як нещодавно повідомлялося, що військовозобов’язані тернопільчани масово уникають служби .

Сайт громадської журналістики

Автор: Сайт громадської журналістики