Колона – Cайт громадської журналістики

Доходи голови Волинської ОДА: автомобілі, мільйони на рахунку та готівкові кошти (Інфографіка)

Електронна декларація Володимира Гунчика

Минулого тижня Володимир Гунчик заповнив електронну декларацію, у якій вказав більші статки ніж це було зазначено у письмовій декларації за той самий 2015 рік. Нагадаємо, що раніше сайт громадської журналістики публікував інфографіку по письмовій декларації Володимира Гунчика.

У своїй електронній декларацій губернатор Волині задекларував дохід 1 мільйон 642 тисяч 229 гривень власного сукупного доходу. У цю суму входить зарплата 96 321 грн., кошти отримані як дивіденди (проценти) 1 мільйон 537 тисяч 88 гривень, та інші види доходів 8 820 гривень.

У розділі про об’єкти нерухомості Володимир Гунчик зазначив квартиру у Луцьку площею 80,7 квадратних метрів та дачний будинок у селі Сапогове, в Ківерцівському районі на Волині площею 49 “квадратів”. Також у губернатора є три земельні ділянки, одна з них у селі Лище Луцького району площею 1 799 кв.м., та дві земельні ділянки у селі Сапогове площею 182 та 2 500 метрів квадратних.

У електронній декларації у Володимира Гунчика “з’явилося” два незавершених будівництва житлових будинків у селі Копачівка Рожищенського району та у селі Лище Луцького району, площі незавершених будівництв відповідно 688,19 та 173,20 метрів квадратних. Незавершений будинок у Копачівці знаходиться на безоплатному користуванні у Володимира Гунчика, а власником цього будівництва є Гунчик Вячеслав Володимирович.

Серед транспортних засобів крім “жигуля” про який Володимир Петрович згадував у паперовій декларації, появилося два нових автомобілі TOYOTA LAND CRUISER та LEXUS LX 570, які знаходяться у пана Володимира на безоплатному користуванні, а власниками цих автомобілів є Очеретяна Ірина Анатоліївна та  Гунчик Ігор Володимирович, відповідно.

Володимир Гунчик є власником акцій у публічному акціонерному товаристві Автомобільна компанія Богдан Моторс, у якій йому належить 2 000 акцій номінальною вартістю 500.

На банківському рахунку у губернатора Волинської області розміщено 14 мільйонів 185 тисяч 10 гривень в національній валюті.

[quote style=’1′ cite=”]Декларація Президента Порошенка: “палац”, 4 квартири та дача (Інфографіка)[/quote]

У готівці пан Володимир зберігає 4 мільйона 500 тисяч гривень, 150 тисяч доларів та 30 тисяч євро.

Серед фінансових зобов’язань Володимир Гунчик вказав два кредити у розмірі 44 100 та 3 010 гривень.

Автор Оксенюк Роман
Сайт громадської журналістики

Exit mobile version