Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Культура

  До Рівного завітав Дмитро Лазуткін з “Червоною книгою”

  Червона книга – збірка Дмитра Лазуткіна. Відомий поет, а за сумісництвом журналіст, спортивний коментатор та телеведучий Лазуткін вчора завітав до Рівного.

  Його голос ми звикли чути у спортивних новинах чи трансляції боксу на провідних українських телеканалах, саме він озвучував Олімпійські ігри в Пекіні та Лондоні. А 21 травня в приміщенні драмтеатру рівняни мали можливість почути його вживу як талановитого поета.

  “Є люди, які пишуть вірші, а я є поети. Лазуткін – поет” – так представив рівнянам письменник Олександр Ірванець, який був модератором заходу.

  Дмитро Лазуткін презентував свою нову поетичну збірку “Червона книга”. До неї увійшли вірші, написані переважно за минулий рік, а також старіші тексти, які залишаються такими ж актуальними сьогодні.

  Збірка складається із трьох розділів: «Польова кухня», «Історія помсти» та «Ботаніка». Тематика віршів різноманітна: кохання, війна, спорт та студентське життя, але кожен розділ поєднує їх певною емоційною історією.

  Після презентації збірки рівняни кинулись купувати книги, брати афтографи і спілкуватись з улюбленим поетом. Цей вечір запам’ятається їм своїм затишком та особливою атмосферою.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх