Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Дмитро Лазуткін презентує свою Червону книгу у Львові

Львів
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Дмитро Лазуткін презентує свою Червону книгу у Львові

Дмитро Лазуткін презентує свою Червону книгу 24 лютого у Львівській мистецькій кав’ярні “Квартира 35”. У рамках заходу відбудеться літературна дискусія.

Поет і журналіст Дмитро Лазуткін презентує свою Червону книгу в ході проекту “Мережа”. Програму “Мережа” підтримує фонд Відродження. До цього Дмитро Лазуткін уже побував у багатьох містах Сходу та Півдня країни, де провів не один вечір діалогів та дискусій.

Дмитро відзначає, що радий відвідати Галицьку столицю, де, за його словами потрібно бути вкрай відвертим з читачем, щоб “не фальшивити перед цією аудиторією”.

Серед семи міст, які відвідає поет, столиці обласні центри Буковини, Волині та Поділля. Дмитро також відвідає Хмельницький, Вінницю, а завершить майже 2-тижневий тур 2 березня в Житомирі.

Куратори проекту “Мережа” вважають, що отримані на сході України досвід та емоції він зможе передати гостям своїх презентацій на теренах Західної України.

Таким чином організатори хочуть об’єднати 29 міст України, де проходять заходи проекту, своєрідним мостом. Це сприятиме відновленню постійного діалогу всередині українського суспільства, що, якщо виходити з нинішньої напруги в країні, є надважким і надважливим завданням кураторів “Мережі”.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх