Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Дитина і комп’ютер: чого варто побоюватися батькам?

Головне зображення ілюстративне

Поради

Дитина і комп’ютер: чого варто побоюватися батькам?

Сучасні методи виховання дітей дещо відрізняються від тих, які використовувалися всього якихось десять років тому. Так, якщо по дорозі додому дитина починала вередувати, батьки грали з ними в усьому відомі «Слова», «Міста» або «Імена».

Так, хлопчики вгадували назви автомобілів, що їхали по дорозі, або рахували кількість машин певного кольору.

Дівчатка могли уявити себе юними оповідачками, пишучи на ходу історію про те, що відбувається навколо.

Такі заняття особливо корисні для дітей дошкільного віку. На думку лікарів, психологів і педагогів, дітям до 7 років варто уникати «спілкування» з електронними девайсами. В крайньому випадку, вони повинні з ними грати не більше години. А про те, щоб завантажити CS 1.6 безкоштовно і мови бути не може. Хоча сучасні батьки вважають телефон або планшет – кращим способом заспокоєння дитини, забуваючи при цьому про реальний світ.

Джерело: vse4lady.ru Батьки повинні пам’ятати, що вони – приклад для своїх дітей. І якщо, ви не розлучаєтеся зі своїм телефоном ні на хвилину, не вимагайте цього від дитини, яка вважає, що це добре і правильно. Просто ховати гаджети – це не вирішення проблеми. Адже бажання грати на планшеті або комп’ютері ви не викорените. А якщо вам доводиться залишати дитину одну на тривалі періоди часу, то від цієї затії зовсім варто відмовитися. Дитина зробить все можливе, щоб знайти заховану річ і відновити гру.

Деякі батьки вважають «комп’ютерну залежність» не такою вже і страшною. Куди страшніше, якщо дитина зв’яжеться з поганою компанією або потрапить під поганий вплив однолітків. Нехай краще сидить вдома і грає в комп’ютерні ігри. Але тривожитись потрібно, коли дитина приділяє всю свою увагу грі, навіть коли вона і не грає в неї.

Cайт громадської журналістики

Відкрити матеріал
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх