Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Держпродспоживслужба Львівської області купила топовий кросовер

  Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області підписало  з ТОВ «Реформ» договір на постачання спеціалізованого транспортного засобу «Ветеринарна допомога» вартістю 1,125 млн грн. Підписання відбулося в результаті проведених відкритих торгів.

  Про це повідомляє видання «Наші гроші.Львів» з посиланням на сторінку закупівлі в системі ProZorro.

  Ветеринарами придбано автомобіль Skoda Kodiag Style 2.0. Він майже не відрізняється від звичайного, окрім чотирьох додаткових опцій: набір інструментів для розтину тварин НР-117 1*17; термоконтейнер на 10 л, сумка-холодильник на 6 літрів з холодоелементами та сумка яка містить необхідний набір засобів для надавання невідкладної медичної допомоги тваринам, які захворіли.

  За інформацією журналістів, в п’ятимісному автомобілі буде шкіряний салон. Шкіряним буде і спортивне рульове колесо автомобіля, яке буде ще й багатофункціональним та матиме підігрів.

  Якщо аналізувати сайт офіційного постачальника Scoda, то львівські ветеринари придбали найдорожчу комплектацію Skoda Kodiag – Style 2.0 TDI/110 kBт (150к.с). Вартість автомобіля становить майже 996 тисяч 854 гривні.

  Єдиним конкурентом ТОВ «Реформ» на тендері було ТОВ «Свебор Сталь Україна». Обидві фірми прописані в одному населеному пункті. А у наявних довідках, які подавали фірми, міститься однаковий текст та аналогічні помилки.

  Власниками фірми-переможця є  Олег Басюк, Максим Ульянкін та Василь Литвин. Останній має таке ж місце реєстрації, як і співвласниця «Свебор Сталь Україна»  – Інна Столбова.

  Слід зазначити, що тендер на закупівлю спеціалізованого транспортного засобу проводяться вдруге, так як перший раз він був невдалим, через те, що тоді на тендері був лише один учасник – ТОВ «Реформ».

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх