Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Депутат мільйонер з Буковини отримував компенсацію

Іван-Рибак Депутат мільйонер з Буковини

Західна Україна

Депутат мільйонер з Буковини отримував компенсацію

Мажоритарник Чернівецької області Іван Рибак будучи мільйонером отримував відшкодування з держбюджету.

На сайті комітету виборців України опубліковано список народних депутатів-мільйонерів котрим у 2017 році було виплачено кошти для компенсації вартості оренди житла або винайму готельного номеру. Серед них і мажоритарник Чернівецької області Іван Рибак.

У матеріалі КВУ повідомлено, що аналіз проводився згідно електронних декларацій депутатів Верховної Ради України.

У електронній декларації Івана Рибака за 2017 рік вказано, що він отримував кошти на здійснення депутатських повноважень – 252 тисячі 825 гривень, інших відшкодувань чи компенсацій в декларації депутата не вказано.

Серед інших доходів Івана Рибака в декларації вказано зарплату – 254 тисячі 217 гривень, отримані проценти – 756 гривень.

У розділі про грошові активи народний депутат вказав кошти, розміщені на банківських рахунках – 8 тисяч 655 гривень та 560 доларів, готівкові кошти – 10 тисяч доларів, 47 тисяч 469 євро, та 130 тисяч гривень.

Зважаючи на статки депутата можна припустити, що депутат міг би обійтися і відшкодувань з боку держави. Про те хочемо зазначити, що відшкодування або ж компенсація витрат на житло чи готель народним депутатам гарантується законом.

До Верховної ради Іван Рибак обирався від виборчого округу  №202, будучи суб’єктом висування – партії “Блок Петра Порошенка”

У матеріалі не вказані доходи та грошові активи членів сім’ї декларанта.Коментарі
Вверх