Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

День пам’яті в Одесі: Героям Слава!

День пам'яті в Одесі: Героям Слава!

Культура

День пам’яті в Одесі: Героям Слава!

День пам’яті в Одесі: Героям Слава!

Щорічно в цей день (2 травня) на будівлях підприємств, установ, організацій та житлових будинків міста, буде приспущено прапор України та прапор Одеси з траурними стрічками.

2 травня в Одесі стане Днем пам’яті за загиблими у цей день. Відповідне розпорядження підписав в.о міського голови Одеси Олег Бриндак.День пам'яті в Одесі: Героям Слава!

“Ніхто з нас не зможе забути цей страшний день. Кожен повинен зробити висновки з цієї трагедії, щоб ніколи такі події не повторювалися в нашому місті. Щоб пам’ять про трагічні події цього дня стала найсильнішою перешкодою будь-якій ворожнечі, будь-якому протистоянню, зробивши неможливим його повторення. Всі разом ми повинні зберегти це благословенне місто для наших дітей, для всіх майбутніх поколінь. Зберегти Одесу можна тільки живучи у мирі “,- сказав Бриндак.

День пам’яті в Одесі: Героям Слава! “Щорічно у цей день на будинках підприємств, установ, організацій та житлових будинків міста, будуть приспущені прапор України і прапор Одеси з жалобними стрічками. Також у цей день буде обмежене використання музики і проведення розважальних заходів», – йдеться у повідомленні міськради Одеси.

День пам’яті в Одесі: Героям Слава!2 травня в Одесі внаслідок сутичок між проукраїнськими та проросійськими активістами загинуло понад 40 людей. Більшість із них задихнулися під час пожежі в одеському Будинку профспілок. В СБУ повідомили, що зіткнення і заворушення в Одесі за участю представників незаконних військових формувань координувалися з території невизнаного Придністров’я диверсійними групами з Росії.

День пам'яті в Одесі: Героям Слава!

За останніми даними, в Одесі 2 травня в лікарні звернулися 214 осіб, з них 27 – у дуже важкому стані. Загинуло 46 осіб.

Інформація з сайтів: РадіоСвобода, Уніан, Тві

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top