Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  скасувати е-декларації для активістів
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Декларація батька Гройсмана

  Батько прем’єр-міністра задекларував у 2016 році пенсію  36,4 тис. грн та майже 40 млн грн статків (більшість коштів у валюті). Разом з тим йому виконком Вінницької міськради виділив 6 тисяч гривень.

  Депутат-прогульник Гройсман отримав удесятеро більше, ніж інші депутати, яких вітала міськрада. Всі депутати, кого вітали за бюджетні гроші на День самоврядування, – представники пропрезидентської “Вінницької європейської стратегії” та партії БПП.

  Громадський рух ЧЕСНО вирішив дізнатися, за що батькові прем’єра, мільйонеру, виділили ці кошти з міського бюджету.

  Як виявилося, Вінницька міськрада нагородила батька чинного прем’єра за “активну участь у вихованні підростаючого покоління”, а також “за значний внесок у розвиток міста, вагомі трудові досягнення”. Принаймні так ідеться в офіційній відповіді.

  Цікаво, що на руки депутат Гройсман отримав тільки 5000 грн, бо 300 грн пішло на оплату квіткової продукції для привітання, а 1212 грн пішли на податки. Варто нагадати, що депутат Борис Гройсман, якого нагородили “за значний внесок у розвиток міста”,  згідно з моніторингом Громадського руху ЧЕСНО за 2016 рік, є депутатом-прогульником, який пропустив 50% засідань сесій Вінницької міської ради.  

  Прем’єр Володимир Гройсман наголосив, що депутат, який пропустив понад 50% засідань, має покаятись і скласти мандат”, але коли зачув, що мова йде про його рідного батька, зауважив, що він під ці критерії не підпадає.

  Поспілкуватися з самим Борисом Гройсманом не вдалося. Після останнього коментаря для ЧЕСНО щодо прогулів сесійних засідань він вже за своїм номером не відповідає.

  Виконком міської ради торік  відзначав грошовою нагородою і Олександра Парвадова. Згідно з декларацією, його нагородили почесною грамотою і грошовою премією у розмірі 622 грн. Це удесятеро менше, аніж дали Гройсману при тому, що Парвадов не потрапив до лав депутатів-прогульників.

  Меня наградили  за хорошою работу депутата. Ну, потому что меня миська рада 5 раз представляла в качестве  кандидата на звание “Человека года”  в номинации “депутат местного совета” на областную администрацию и по политическим мотивам не знаю по каким меня туда не пустили. Поэтому миська рада сказала, що у нас лучший депутат 5 лет Парвадов, почему вы его не награждаете? И вот мы его наградим грамотой за депутатскую работу. Вот и все, – каже Парвадов.

  Парвадов на те, що отримав удесятеро менше іншого депутата, не ображається. І хоча Громадський рух ЧЕСНО у запитанні не називав прізвище Гройсмана Парвадов і без того знав, що найбільшу нагороду отримав батько прем’єра:

  Так у него был юбилей. Борис Исакович Гройсман был награжден видзнакою миського головы “За заслуги перед Винницею” а там в регламенте  на таку видзнаку предусмотрено такие деньги. Это раз в жизни платится за достижения семидесятилетного возвраста в данном случае. Все справедливо, Борису Исааковичу справедливо, вполне справедливо, это разовая премия за семидесятилетний возраст, за труд его, который он всю жизнь трудился. Вполне справедливо.

  Також подарунок у грошовій формі у розмірі 622 грн згідно з декларацією  отримав і депутат від БПП Володимир Онофрійчук. За активну роботу також були нагороджені депутати від “Вінницької європейської стратегії” Світлана Ярова та Володимир Чорновол.  У деклараціях депутатів інших фракцій Вінницької міськради Громадський рух ЧЕСНО станом на 13 червня наразі не знайшов подарунків з бюджету.

  Чесно

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх