Колона – Cайт громадської журналістики

Декларації суддів Рівненського міського суду за 2017 рік

Журналіст сайту громадської журналістики проаналізував декларації суддів Рівненського міського суду за 2017 рік. Скільки коштів мають судді та чи володіють, читайте в матеріалі нижче.

За минулий рік Рівненська суддя заробила понад 300 тисяч гривень

У власній декларації за минулий рік Діонісьєва Наталія Миколаївна, яка займає посаду судді Рівненського міського суду, задекларувала власні доходи та витрати. Фігурантами декларації є суддя Діонісьєва Наталія Миколаївна, чоловік Прончук Олександр Миколайович та дочка Діонісьєва Лія Вікторівна. Детальніше дізнатися про витрати та доходи судді можна з самої декларації.

Згідно з декларацією, суддя є володарем квартири у Рівному. Площа даної квартири становить 63 м2, а придбана вона була у 2001 році. Також чоловік судді задекларував юридичну особу, а саме ТзОВ «Поплар».

За минулий рік Діонісьєва Наталія Миколаївна отримала 303 тисячі 742 гривні заробітної плати за основним місцем роботи, а Прончук Олександр Миколайович – 30 тисяч 546 гривень заробітної плати за основним місцем роботи.

Рівненський суддя задекларував тільки торішній дохід

 

У власній декларації за минулий рік Рогозін Святослав Вікторович, який займає посаду судді Рівненського міського суду, задекларував власні доходи та витрати. Фігурантом декларації є лише суддя. Детальніше дізнатися про витрати та доходи судді можна з самої декларації.

Згідно з декларацією, загальний торішній дохід Рогозіна Святослава Вікторовича склав 150 тисяч гривень. В декларації, дані гроші зазначені як кредит. Іншої інформації в декларації надано не було.

Суддя Рівненського міського суду за минулий рік заробила близько 300 тисяч гривень

У власній декларації за минулий рік Кучина Наталія Григорівна, яка займає посаду судді Рівненського міського суду, задекларувала власні доходи та витрати. Фігурантами декларації є суддя Кучина Наталія Григорівна, чоловік Кучин Руслан Валентинович, дочка Кучина Уляна Русланівна та син Кучин Богдан Русланович. Детальніше дізнатися про витрати та доходи судді можна з самої декларації.

Згідно з декларацією, сім’я Кучин володіє квартирою у Рівному. Площа даної квартири складає 69 м2. Також, у декларації зазначений транспортний засіб, а саме автомобіль Шкода Суперб, який був придбаний у 2015 році. Разом з автомобілем був придбаний причіп ММ3 81021.

За минулий рік Кучина Наталія Григорівна отримала 284 тисячі 75 гривень заробітної плати за основним місцем роботи та 10 тисяч 320 гривень допомоги при народженні дитини. За цей ж період Кучин Руслан Валентинович отримав 174 тисячі 115 гривень доході від зайняття підприємницькою діяльністю та 3 тисячі 434 гривні процентів. Загальній заробіток судді склав 294 тисячі 395 гривень, а чоловіка – 177 тисяч 549 гривень.

Рівненський суддя задекларував тільки свій торішній дохід

У власній декларації за минулий рік Головчак Мар’ян Михайлович, який займає посаду судді Рівненського міського суду, задекларував власні доходи та витрати. Фігурантом декларації є лише суддя. Детальніше дізнатися про витрати та доходи судді можна з самої декларації.

Згідно з декларацією, загальний торішній дохід Головчака Мар’яна Михайловича склав 104 тисячі гривень. В декларації, дані гроші зазначені як дохід від відчуження рухомого майна. Іншої інформації в декларації надано не було.

Рівненський суддя тримає понад 300 тисяч гривень готівкою

У власній декларації за минулий рік Харечко Сергій Петрович, який займає посаду судді Рівненського міського суду, задекларував власні доходи та витрати. Фігурантами декларації є суддя Харечко Сергій Петрович, дружина Харечко Оксана Митрофанівна та син Харечко Станіслав Сергійович. Детальніше дізнатися про витрати та доходи судді можна з самої декларації.

Згідно з декларацією, сім’я Харечко є володарями квартири у Рівному. Квартира була придбана у 2015 році, а її площа складає 76,8 м2. Також, у декларації зазначений транспортний засіб OPEL ASTRA, придбаний у 2016 році та зареєстрований на голову сім’ї.

За минулий рік Харечко Сергій Петрович отримав 311 тисяч 803 гривні заробітної плати за основним місцем роботи, а Харчеко Оксана Митрофанівна – 79 тисяч 327 гривень заробітної плати за основним місцем роботи. Також відомо, що суддя тримає 320 тисяч гривень готівкою.

Рівненський суддя задекларував дві квартири у Рівному

У власній декларації за минулий рік Кухарець Віктор Миколайович, який займає посаду судді Рівненського міського суду, задекларував власні доходи та витрати. Фігурантами декларації є суддя Кухарець Віктор Миколайович, дружина Кухарець Наталія Анатоліївна та дочка Кухарець Богдана Вікторівна. Детальніше дізнатися про витрати та доходи судді можна з самої декларації.

Згідно з декларацією, сім’я Кухарець володіє квартирою у Рівному. Дана квартира була придбана у 2009 році, а її площа складає 75,4 м2. Також, у декларації зазначена ще одна квартира, яка зареєстрована на Кухарець Богдану Вікторівну. Дана квартира має площу 42,9 м2 та знаходиться у Рівному. Придбана вона була у 2017 році. У власності судді є транспортний засіб, а саме автомобіль FORD MONDEO, придбаний у 2009 році.

За минулий рік Кухарець Віктор Миколайович отримав 280 тисяч 779 гривень заробітної плати за основним місцем роботи. За цей ж період Кухарець Наталія Анатоліївна отримала 145 тисяч 808 гривень доходу від відчуження нерухомого майна та 37 тисяч 506 гривень заробітної плати за основним місцем роботи, а Кухарець Богдана Вікторівна – 18 тисяч 760 гривень гонорару. Таким чином, загальний дохід дружини судді склав 183 тисячі 314 гривень.

Суддя Рівненського міського суду за рік отримала майже 300 тисяч

У власній декларації за минулий рік Смолій Лариса Дмитрівна, яка займає посаду судді Рівненського міського суду, задекларувала власні доходи та витрати. Фігурантами декларації є суддя Смолій Лариса Дмитрівна, мати Смолій Ганна Миколаївна та дочка Рудика Юліанна Сергіївна. Детальніше дізнатися про витрати та доходи судді можна з самої декларації.

Згідно з декларацією, Смолій Лариса Дмитрівна є власником житлового будинку у Острозі та квартири у Рівному. Загальна площа даної нерухомості складає 156,4 м2. Також, у декларації зазначена земельна ділянка, яка зареєстрована на матір судді.

За минулий рік Смолій Лариса Дмитрівна отримала 292 тисячі 15 гривень заробітної плати за основним місцем роботи. За цей ж період Смолій Ганна Миколаївна отримала 15 тисяч 749 гривень пенсії та 47 тисяч 568 гривень заробітної плати за основним місцем роботи, а Рудика Юліанна отримала 8 тисяч 233 гривні стипендії та 5 тисяч 634 гривні аліментів. Таким чином, загальний дохід матері судді склав 63 тисячі 317 гривень, а дочки – 13 тисяч 867 гривень.

 

Exit mobile version