Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Декларації ректорів Львівщини
  Колаж сайту Колона

  Західна Україна

  Декларації ректорів Львівщини [Частина 1]

  Сайт громадської журналістики проаналізував електронні декларації ректорів Львівщини за 2016 рік. У своїх деклараціях ректори вказували десятки тисяч доларів, нерумість, доходи та автомобілі.

  Сайт Колона аналізує декларації всіх ректорів державних університетів Західної України. Публікації, які стосються ректорів державних університетів Львівської області відбуватимуться у кількох матеріалів. Цей матеріал є першою частиною в якому описуються декларації п’яти ректорів наступних університетів: Національний лісотехнічний університет України, Львівський державний університету безпеки життєдіяльності, Львівський державний університет внутрішініх справ, Львівський державний університет фізичної культури, Львівський національний аграрний унівеситет.

  Національний лісотехнічний університет України, ректор – Туниця Юрій Юрійович

  Юрій Туниця за 2016 рік подав дві декларації, одну щорічну, а іншу уточнену. У травні 2017 року ректор лісотехнічного університету подав декларацію, яка містить форми змін, а саме надходження процентів у розмірі 43 706 гривень.

  У електронній декларації за минулий рік Юрій Туниця у розділі про членів сім’ї зазначив лише дружину – Наталія Туниця.

  Серед нерухомості Юрій Туниця вказав житловий будинок площею 73 квадратних метри, який володіє з 2013 року, будинок знаходиться в селі Онок Виноградівського району, у цьому ж селі декларант володіє двома земельними ділянками площами 2 500 та 550 метрів квадратних. Ще одна земельна ділянка якою володію Юрій Туниця знаходиться у селі Бараниця Ужгородського району, площа ділянки складає 743 метри квадратних, у власності декларата знаходиться з 2009 року. Ректор Туниця також задекларував квартиру у Львові площею 137 м кв, яка знаходиться у спільній власності, декларнта, дружини Наталії Туниці, та ймовірно дітей декларанта Оксани Туниці, Тараса Туниці та Наталії Туниці, кожен з них володіє 20% прав власності на квартиру.

  Дружина декларанта Наталія Туниця є власницею житлового будинку у селі Малечковичі, Пустомитівського району площею 291 метр квадратний, яким володіє з 2009 року та квартири у Львові площею 48 м кв, якою володіє з 1995 року.

  Юрій Туниця згідно декларації не володіє власним транспортним засобом, про те його дружина Наталя з 2008 року володіє автомобілем Мазда.

  Джерелами доходу Брія Туниці у 2016 році були зарплата за основим місцем роботи (ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України”) – 283 680 гривень,  пенсія (Головне Управління Пенсійного Фонду України у Львівській області) – 109 624 грн.,  щомісячної довічної плати за звання дійсного члена НАНУ (Національна академія наук України) – 61 344 гривень.

  Дохід дружини ректора Наталії складався лише з пенсії (Головне Управління Пенсійного Фонду України у Львівській області) – 16 190 гривень.

  Грошові активи Юрія Туниці складаються з заощоджень на банківських рахунках. Збереження у національній валюті зберігаються на трьох банківських рахунках в Ощадбанку, Приватбанку та Райфайзенбанку “Аваль” розміщено 55 000, 16 740 та 5 114 гривень, відповідно. У Ощадбанку декларнт зберігає також 22 932 долари.

  Наталія Туниця на банківському рахунку (Приватбанк) зберігає 51 749 гривень. Готівкові заощадження дружини декларанта складають 48 тисяч доларів.

  Юрій Туниця за сумісництвом працює виконавчим директором у Міжнародному інституті-асоціації регіональних екологічних проблем (МІАРЕП), дана зайнятість не оплачувана.

  Декларант є членом двох громадських об’єднань у Національній академії наук України та Спілці ректорів вищих навчальних закладів України, в останній Юрій Туниця є членом президії.

  Туниця Юрій Юрійович

  Львівський державний університету безпеки життєдіяльності, ректор – Козяр Михайло Миколайович

  За 2016 Михайло Козяр заповнив дві декларації одну щорічну, одне згодом уточнену.

  У розділі про членів сім’ї декларант зазначив дружину Ірину Козяр.

  Михайло Козяр є власником двох квартир у Львові. Однією квартирою Михайло Козяр володіє з 1993 року її площа складає 71,9 метр квадратний, інша квартира знаходиться у власності декларанта з 2008 року її площа складає 48,2 метри квадратних.

  Дружина декларанта Ірина Козяр володіє  квартирою площею 29 метрів квадратних, та житловим будинком площею 180 метрів квадратних , будинок належить Ірині Козяр всього на 70%, хто є власником іншої частини нерухомості в декларації не зазначено, обидва об’єкти знаходяться у Львові. Ірина Козяр є власницею трьох нежитлових приміщень площами 65,1, 93,3 та 33 метри квадратних, та гаража площа якого в декларації не зазначена. У селі Сокільники Пустомитівського району знаходиться земельна ділянка площею 2008 метрів квадратних, якою також володіє дружина декларанта.

  Ректор ЛДУБД є власником автомобіля BMW X5, 2007 року випуску дружина деларанта їздить на автомобілі Honda CRV, 2011 року випуску.

  Михайло Козяр у спільній власності має два нематеріальні активи, а саме корисну модель та винахід.

  Дохід Михайла Козяра у минулому році складала зарплата за основним місцем роботи – 269 876 гривень, пенсія – 96 397 гривень, та академічна нагорода – 6 120 гривень. Дружина декларанта отримувала дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – 864 500 гривень.

  Серед грошових активів Михайло Козяр вказав 130 000 гривень готівкових коштів. Ірина Козяр зберігає у готівці 930 тисяч гривень та 32 тисячі доларів.

  Козяр Михайло Миколайович

  Львівський державний університет внутрішініх справ, ректор – Благута Роман Ігорович

  У розділі про членів сім’ї Роман Благута вказав дружину – Ольга Благута, дочку – Анна-Христина Благута, та батька – Ігор Благута.

  Роман Благута є власником кімнати, квартири та гаража, уся його нерухомість знаходиться у Львові. Квартирою декларант володіє з 2007 року, її площа складає 32,6 метри квадратних, а її вартість на момент набутя права власності складала 212 100 гривень. Кімната яка зазначена в деларації знаходиться у спільній власності декларанта та його батька, у декларації зазначено, що кожному з них належить 0,5% прав власності на кімнату. Площа кімнати становить 74,1 метр квадратний, а її на момент набуття на неї права власності у 2013 році складає 474 765 гривень. Гараж знаходиться у власності Романа Благути з 2002 року, його площа складає 24,2 метри квадратних, а його вартість на момент набуття права власності складає 4 500 гривень.

  Ректор Львівського університету внутрішніх справ володіє автомобілем Тойота Авенсіс, 2007 року випуску. Автомобіль був придбаний у 2014 році за 112 300 гривень.

  Доходи ректора складалися з зарплати отриманої за основним місцем роботи – 213 379 гривень, заробітної плати отриманої за сумісництвом – 119 843 гривні, вихідної допомоги – 84 727 гривень.

  Дружина декларанта в минулому році за основним місцем роботи отримала зарплату у розмірі 17 366 гривень. Пенсія Ігора Благути склала 95 146 гривень.

  Роман Благути має заощадження у вигляді готівкових коштів, а саме 20 00 доларів та 200 000 гривень.

  Декларант є членом громадського об’єднання Осередок міжнародної громадської організації української секції міжнародної поліцейської асоціації у львівському державнму університеті внутрішніх справ (Осередок МГО УС МПА У ЛЬВДУВС).

  Благута Роман Ігорович

  Львівський державний університет фізичної культури, ректор – Приступа Євгеній Никодимович

  Євгеній Приступа у розділі про членів сім’ї вказав дружину – Галина Приступа.

  У декларації ректора ЛДУФК серед житлового приміщення вказаний лише котедж, площею 163,6 метри квадратних у селі Сокільники Пустмитівського району, вартість котеджу на момент набуття права власності у 2008 році склала 700 000 гривень. У декларації вказані ще 2 земельні ділянки, які знаходяться у тому ж селі Сокільники. Однією ділянкою площа якої 220 метрів квадратних належить декларанту, а її вартість на момент набуття права власності  у 2008 році склала 4 620 гривень. Інша земельна ділянка належить Галині Приступі, площа ділянки становить 1008 метрів квадратних, вартість цієї ділянки на момент набуття права власності у 2016 році склала 1 040 000 гривень.

  Ректор Приступа не має власного автомобіля. Дружина ректора їздить на автомобілі Volksvagen Tiguan, 2012 року випуску, який був придбний у 2014 році за 435 тисяч гривень.

  Серед доходів Євгенія Приступи в минулому році були зарплата за основним місцем роботи (Львівський державний університет фізичної культури) – 211 300 гривень, дохід від викладацької діяльності (Вища педагогічно-технічна школа, Польща) – 113 326 грн., заробітна плата отримана за сумісництвом (Львівський державний університет фізичної культури, викладацька діяльність) – 60 587 гривень. З коштів, які зберігаються на банківських рахунках ректора Приступи йому було нараховано проценти на загальну суму – 336 195 гривень. Також Євген Притупа отримував проценти від польського банку (Podkarpacki Bank Spoldzielczy (Підкарпатський банк кооперативний)) – 73 грн..

  Дохід дружини декларанта Галини Приступи складався з процентів отриманих у банку – 165 263 грн., та отриманого кредиту – 2 000 гривень.

  Євген Приступа на банківських рахунках зберігає 3 261 євро, 110 957 доларів. У готівці ректор зберігає 1 100 000 гривень.

  Галина Приступа на рахунках в банку зберігає 114 гривень та 61 117 доларів.

  Декларант є членом двох громадських об’єднань. У Студентській спортивній спілці України він є членом виконкому, а у  відділені Національного олімпійського комітету України у Львівській області він є заступником голови.

  Приступа Євгеній Никодимович

  Львівський національний аграрний унівеситет, ректор – Снітинський Володимир Васильович

  Володимир Снітинський в своїй електронній декларації за 2016 рік у розділі про членів сім’ї нікого не зазначив.

  Володимир Снітинський є власником двох житлових будинків, один з них знаходиться у Львові його площа складає 380,4 метри квадратних, а його вартість на момент набуття права власності у 2006 році становила 91 954 грн, інша земельна ділянка знаходиться у селі Східниця, площа будинку складає 119,7 м кв, а вартість будинку на момент набуття права власності у 2001 році склала 25 265 гривень.  У власності ректора Снітинського знаходиться 5 земельних ділянок, дві з яких знаходяться у селі Мельники Шацького району, їхні площі складають 255 м кв, і по одній знаходяться у селі Східниця площею 1 500 метри квадратних, у селі Винники 507 метрів квадратних, та у Львові площею 260 кв м Володимир Снітинський володіє трьома гаражами, усі вони знаходяться у Львові, а їхні площі становлять 20,1; 22,3 та 19,2 метри квадратних.

  У розділі про оцінне рухоме майно декларант вказав твори мистецтва, а саме  картини українських та європейських майстрів 20 століття в кількості 17 одиниць.

  У власності Володимира Снітинського з 2013 року знаходиться автомобіль JEEP Grand Cherokee, 2012 року випуску, автомобіль був придбаний за 560 320 гривень.

  Серед не матеріальних активів в декларанта зазначено Патент на сорт рослин Дублянський салат посівний листковий.

  Доходи Володимира Снітинського у минулому році складався з зарплати за основним місцем роботи – 242 982 грн., гонорарів та інших виплат згідно з цивільно-правовим правочинами – 55 212 гривень, заробітної плати отриманої за сумісництвом (професор кафедри екології, Львівський національний аграрний університет) – 87 906 грн., процети – 40 277 грн. та пенсії – 96 295 гривень.

  У розділі грошові активи Володимир Снітинський зазначив готівкові кошти – 47 200 гривень; кошти позичені третім особам 11 480 доларів та 7 800 євро. Кошти розміщені на баньківських рахунках 215 661 гривень, 1 995 євро та 355 доларів, усі кошти заходяться на рахунках у ПАТ КБ “Приватбанк”.

  Снітинський Володимир Васильович

  Декларації інших ректорів державних університетів Львівської області читайте в наступних матеріалах, які будуть публікуватися на сайті громадської журналістики.

  Якщо громадяни знають про зловживання своїм становищем та не доброчесне заповнення електронних декларації ректорами Львівських університетів, просимо повідомляти в нашу редакцію на електронну скриньку – [email protected].

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх