Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Цікаві факти про людський організм, яких Ви не знали

Головне зображення ілюстраційне

Здоров'я

Цікаві факти про людський організм, яких Ви не знали

Багато чого вже було сказано про людський організм. Проте людина щодня дізнається про себе щось нове. Пропонуємо вашій увазі дізнатись про себе кілька цікавих фактів:

 1. Зникаючий мозок: У віці 35 років, людина щоденно втрачає близько 7 000 клітин мозку. На жаль для нас – ці клітини, ніколи не буде відновлені.
 2. Легені людини включають в себе понад 300 000 крихітні кровоносні судини. Якщо покласти їх поруч один з одним – вони будуть досягати близько 2 400 км.

  Цікаві факти про людський організм

  Фото: www.uzmed.info

 3. Сильні кістки: людський скелет дуже сильний, як гранітний камінь. Якщо ми зробимо цеглу з людської кістки – вона зможе підтримувати до 9 тонн ваги, як бетон.

  Фото: pti.kiev.ua

 4. Шкіра: найбільшим органом людського є шкіра. Її клітини відновлюються без упину. Протягом життя – людина втратить більше 18 кг шкіри. Також, на кожні пів сантиметра шкіри припадає близько 5 метрів кровоносних судин, 3 метри нервових волокон, 1 300 нервових закінчень, 100 потових залоз і 3 000 000 клітин.
 5. Навколо тіла в 30 секунд: краплі крові потрібно тільки 30 секунд, щоб повністю завершити один цикл кругообігу в людському тілі.

  Цікаві факти про людський організм

  Фото: wildwildworld.net.ua

 6. Аж до колін: борода є найбільш швидко зростаючим волоссям в організмі.
  Цікаві факти про людський організм

  Фото: borodatyh.net

  Сайт громадської журналістики

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі
Загрузка...
Вверх