Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Поради

  Чому всі люди брешуть? Теорія брехні

  Чому всі брешуть?

  Не секрет що всі люди брешуть! Це, напевно, закладено нашою природою. Можна сказати, що люди, які завжди говорять правду – це якась патологія, тому, що за брехнею людина ховається від страхів.

  Джерело: vestnik.in.ua

  Причина брехні – СТРАХ. Люди, які брешуть, просто чогось бояться.

  Значить, брехати або обманювати – це нормально? Ні, це не добре! Але це нормально. Більш того що ті всі люди які говорять: «я завжди говорю правду», вони все таки іноді брешуть, просто не називають це брехнею. А як це можна назвати? Щось промовчати, недосказати, або зробити так, щоб людина сама зробила висновки, які не відповідають дійсності, адже це ж брехня.

  Як можна визначити, що людина бреше?

  Є кілька способів! Крім детектора брехні :)! Всі люди здатні визначити брехню. Треба бути уважним, дивитися на поведінку, жести, міміку, інтонацію, на те, що людина говорить і як.

  Прикриває рот – значить бреше! Можна навчиться розпізнавати брехню.

  Наприклад:

  • Коли людина якимось чином в момент розмови намагається прикрити рот – це ознака брехні. Або чухає ніс, брови – тим самим прикриваючи трохи рот.
  • Коли людина відводить очі.
  • Схрещені пальці (або руки) у співрозмовника – теж ознака брехні, незгоди або недовіри.
  • Підгорнута або прикушена губа в момент відповіді на питання – свідчить про те, що людина контролює, що йому сказати, а що ні.

  Крім тіла, людини можуть видати і слова.

  Людина говорить «я такий радий за вас!» І при цьому махає, головою в сторони (кажучи «ні»). Раджу вірити його тілу. Або він не радий за вас, або не вірить, що з вами це сталося.

  Повтор однієї і тієї ж фрази за дуже короткий період часу «я себе не виправдовую … я, звичайно, себе не виправдовую» – це значить, що він, швидше за все, бреше, тому що надмірно акцентує нашу увагу на цих словах. Навіщо три і більше разів повторювати одне й те саме? Щось тут не те!

  Ми брешемо часто, іноді ми думаємо, що це піде нам на користь, але насправді, часта брехня йде нам на шкоду. У той момент, коли людина бреше, відбувається електромагнітний сплеск, це, до речі, і фіксує поліграф. Так ось, вчені з’ясували, що цей сплеск є досить інтенсивним і залишається в пам’яті назавжди. Якщо порівняти це з жорстким диском, то чим більше ми брешемо, тим більше місця зайнято брехнею. Саме брехня є причиною склерозу, поганий пам’яті, і багатьох бід, які відбуваються з нами в старості.

  Головне не поспішайте вішати ярлики на людину, наприклад, раз він почухав ніс – він бреше! Це все гіпотези, можливо, він бреше, а, можливо, і ні. На все потрібно дивитися в комплексі.

  Є така давня мудрість, «брехунам не вірять, навіть коли вони говорять чисту правду» пам’ятаєте про це і будьте чесні, перш за все, самі з собою.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   29.03.2022
   08.03.2022
   21.09.2021
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   29.03.2021
   14.02.2021
   Вверх