Чому всі брешуть?

Не секрет що всі люди брешуть! Це, напевно, закладено нашою природою. Можна сказати, що люди, які завжди говорять правду – це якась патологія, тому, що за брехнею людина ховається від страхів.

Чому люди брешуть

Джерело: vestnik.in.ua

Причина брехні – СТРАХ. Люди, які брешуть, просто чогось бояться.

Значить, брехати або обманювати – це нормально? Ні, це не добре! Але це нормально. Більш того що ті всі люди які говорять: «я завжди говорю правду», вони все таки іноді брешуть, просто не називають це брехнею. А як це можна назвати? Щось промовчати, недосказати, або зробити так, щоб людина сама зробила висновки, які не відповідають дійсності, адже це ж брехня.

Як можна визначити, що людина бреше?

Є кілька способів! Крім детектора брехні :)! Всі люди здатні визначити брехню. Треба бути уважним, дивитися на поведінку, жести, міміку, інтонацію, на те, що людина говорить і як.

Прикриває рот – значить бреше! Можна навчиться розпізнавати брехню.

Наприклад:

  • Коли людина якимось чином в момент розмови намагається прикрити рот – це ознака брехні. Або чухає ніс, брови – тим самим прикриваючи трохи рот.
  • Коли людина відводить очі.
  • Схрещені пальці (або руки) у співрозмовника – теж ознака брехні, незгоди або недовіри.
  • Підгорнута або прикушена губа в момент відповіді на питання – свідчить про те, що людина контролює, що йому сказати, а що ні.

 Крім тіла, людини можуть видати і слова.

Людина говорить «я такий радий за вас!» І при цьому махає, головою в сторони (кажучи «ні»). Раджу вірити його тілу. Або він не радий за вас, або не вірить, що з вами це сталося.

Повтор однієї і тієї ж фрази за дуже короткий період часу «я себе не виправдовую … я, звичайно, себе не виправдовую» – це значить, що він, швидше за все, бреше, тому що надмірно акцентує нашу увагу на цих словах. Навіщо три і більше разів повторювати одне й те саме? Щось тут не те!

Ми брешемо часто, іноді ми думаємо, що це піде нам на користь, але насправді, часта брехня йде нам на шкоду. У той момент, коли людина бреше, відбувається електромагнітний сплеск, це, до речі, і фіксує поліграф. Так ось, вчені з’ясували, що цей сплеск є досить інтенсивним і залишається в пам’яті назавжди. Якщо порівняти це з жорстким диском, то чим більше ми брешемо, тим більше місця зайнято брехнею. Саме брехня є причиною склерозу, поганий пам’яті, і багатьох бід, які відбуваються з нами в старості.

Головне не поспішайте вішати ярлики на людину, наприклад, раз він почухав ніс – він бреше! Це все гіпотези, можливо, він бреше, а, можливо, і ні. На все потрібно дивитися в комплексі.

Є така давня мудрість, «брехунам не вірять, навіть коли вони говорять чисту правду» пам’ятаєте про це і будьте чесні, перш за все, самі з собою.

Автор: anonimka