Наші контакти

Колона – Cайт громадської журналістики

Головне зображення ілюстративне

Поради

Чоловіче уявлення про основні типи жіночої краси

Зрозуміло, кожна жінка неповторна і унікальна – цю нехитру аксіому ми з’ясували ще в дитинстві і тепер гордо несемо за життя. Однак, погодься, у всіх успішних, привабливих і впевнених у собі жінок все-таки є якісь загальні риси! Не дарма ж у чоловіків навіть існує своя класифікація, де кожен тип жіночої краси ретельно описаний, промаркований і забезпечений ярликом. Давай заглянемо всередину цієї чоловічої «Книги красивих жінок» і спробуємо визначити, дівчата якого типу користуються найбільшим успіхом у чоловіків і чому.

Джерело: www.stihi.ru

Фатальна спокусниця

Чоловіче уявлення: Тут, здавалося б, все просто і зрозуміло. Розкішна копиця волосся, яскраво-червона помада, високі підбори і злегка відвертий наряд … Швидше за все, середньостатистичний чоловік опише ідеал спокусниці приблизно так.

Насправді: зрозуміло, фатальна спокусниця – це історія зовсім не про зовнішність, а про стовідсоткову впевненість в собі. Дівчина-спокуса вміє користуватися своєю красою, завжди впевнена в своїх чарах і точно знає, чого вона хоче від чоловіків. І чоловіки просто не можуть на це не відгукнутися!

чоловіче уявлення

Джерело: lets-speak.ru

Снігова королева

Чоловіче уявлення: Світла шкіра, волосся кольору холодний блонд, жорсткий і владний характер, прагнення наказувати, а не підкорятися … Рідко чоловік чесно визнає, що йому під силу впоратися зі Сніговою королевою і підкорити її.

Насправді: Звичайно, така королева існує тільки в казках! Дівчата подібного типу просто ховають за зовнішнім холодом гаряче бажання бути поруч з тим, хто зможе розгледіти їх справжню суть. Якщо знайдеться герой, який зуміє розтопити лід неприступності, він отримає в нагороду справжню жінку: вірну, віддану, готову спокушати і бути спокушеною!

Джерело: www.gratis-erotiske-noveller.dk

Неприступна красуня

Чоловіче уявлення: Навколо неї завжди в’ються натовпи залицяльників і шанувальників, яких вона, звичайно, не помічає. Шикарні подарунки, дорогі машини, вишукані ресторани … На думку чоловіків, тільки так можна спокусити неприступну красуню.

Насправді: … насправді, більшість красунь не так вже й неприступні! Просто красиві дівчата з дитинства звикають до підвищеної уваги чоловіків і в дорослому житті вчаться «фільтрувати» його, мимоволі створюючи враження далеких і недоступних. Чоловік, який зможе пробитися крізь цю стіну і завоювати свою красуню, з приємним подивом виявить, що у неї дуже легкий і чуйний характер і вона готова в будь-який момент зірватися з місця, щоб рятувати, втішати і захищати всіх навколо!

Я теж хочу стати однією з них!

Якщо уважно поспостерігати за прекрасними представницями всіх перерахованих типажів, то можна помітити в них одну спільну рису: всі вони впевнені в собі і у власній привабливості! У нас для тебе гарна новина: величезна помилка, що приваблива зовнішність, струнка фігура, ідеальний манікюр або дороге плаття від відомого дизайнера – запорука твоєї впевненості. Щоб купатися в чоловічій увазі і бути фатальною спокусницею або неприступною красунею, зовсім не обов’язково володіти зовнішністю «Міс світу».

Відкрити матеріал


Коментарі
21.09.2021
27.05.2021
23.05.2021
30.04.2021
29.04.2021
01.04.2021
29.03.2021
14.02.2021
26.01.2021
28.12.2020
21.12.2020
07.12.2020
04.12.2020
02.12.2020
Вверх