Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Поради

  Чоловіче уявлення про основні типи жіночої краси

  Зрозуміло, кожна жінка неповторна і унікальна – цю нехитру аксіому ми з’ясували ще в дитинстві і тепер гордо несемо за життя. Однак, погодься, у всіх успішних, привабливих і впевнених у собі жінок все-таки є якісь загальні риси! Не дарма ж у чоловіків навіть існує своя класифікація, де кожен тип жіночої краси ретельно описаний, промаркований і забезпечений ярликом. Давай заглянемо всередину цієї чоловічої «Книги красивих жінок» і спробуємо визначити, дівчата якого типу користуються найбільшим успіхом у чоловіків і чому.

  Джерело: www.stihi.ru

  Фатальна спокусниця

  Чоловіче уявлення: Тут, здавалося б, все просто і зрозуміло. Розкішна копиця волосся, яскраво-червона помада, високі підбори і злегка відвертий наряд … Швидше за все, середньостатистичний чоловік опише ідеал спокусниці приблизно так.

  Насправді: зрозуміло, фатальна спокусниця – це історія зовсім не про зовнішність, а про стовідсоткову впевненість в собі. Дівчина-спокуса вміє користуватися своєю красою, завжди впевнена в своїх чарах і точно знає, чого вона хоче від чоловіків. І чоловіки просто не можуть на це не відгукнутися!

  чоловіче уявлення

  Джерело: lets-speak.ru

  Снігова королева

  Чоловіче уявлення: Світла шкіра, волосся кольору холодний блонд, жорсткий і владний характер, прагнення наказувати, а не підкорятися … Рідко чоловік чесно визнає, що йому під силу впоратися зі Сніговою королевою і підкорити її.

  Насправді: Звичайно, така королева існує тільки в казках! Дівчата подібного типу просто ховають за зовнішнім холодом гаряче бажання бути поруч з тим, хто зможе розгледіти їх справжню суть. Якщо знайдеться герой, який зуміє розтопити лід неприступності, він отримає в нагороду справжню жінку: вірну, віддану, готову спокушати і бути спокушеною!

  Джерело: www.gratis-erotiske-noveller.dk

  Неприступна красуня

  Чоловіче уявлення: Навколо неї завжди в’ються натовпи залицяльників і шанувальників, яких вона, звичайно, не помічає. Шикарні подарунки, дорогі машини, вишукані ресторани … На думку чоловіків, тільки так можна спокусити неприступну красуню.

  Насправді: … насправді, більшість красунь не так вже й неприступні! Просто красиві дівчата з дитинства звикають до підвищеної уваги чоловіків і в дорослому житті вчаться «фільтрувати» його, мимоволі створюючи враження далеких і недоступних. Чоловік, який зможе пробитися крізь цю стіну і завоювати свою красуню, з приємним подивом виявить, що у неї дуже легкий і чуйний характер і вона готова в будь-який момент зірватися з місця, щоб рятувати, втішати і захищати всіх навколо!

  Я теж хочу стати однією з них!

  Якщо уважно поспостерігати за прекрасними представницями всіх перерахованих типажів, то можна помітити в них одну спільну рису: всі вони впевнені в собі і у власній привабливості! У нас для тебе гарна новина: величезна помилка, що приваблива зовнішність, струнка фігура, ідеальний манікюр або дороге плаття від відомого дизайнера – запорука твоєї впевненості. Щоб купатися в чоловічій увазі і бути фатальною спокусницею або неприступною красунею, зовсім не обов’язково володіти зовнішністю «Міс світу».

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   09.01.2024
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх