Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Чернівецька поліція нагадала перевізникам про правила перевезення неповнолітніх

Західна Україна

Чернівецька поліція нагадала перевізникам про правила перевезення неповнолітніх

Перевезення організованих груп дітей здійснюється пасажирськими перевізниками в порядку, визначеному Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176, за умови, коли у перевізника є відповідна ліцензія.

Замовник транспортних послуг не пізніше ніж за сім робочих днів повідомляє пасажирського перевізника щодо здійснення перевезення організованих груп дітей.

Перевезення неповнолітніх

Автомобільний перевізник не пізніше ніж за три робочі дні до запланованого перевезення організованої групи дітей повідомляє територіальному підрозділу Національної поліції про дату здійснення кожного такого перевезення, подає йому на узгодження та замовнику послуг – на затвердження схему маршруту та розклад руху.

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» супроводження груп дітей до або з місць оздоровлення та відпочинку здійснюється безоплатно представниками органів Національної поліції.

У разі необхідності забезпечення супроводу груп дітей до місць оздоровлення та відпочинку і у зворотному напрямку, під час екскурсій у межах:

– однієї області – автомобільний перевізник завчасно звертається з відповідним листом на ім’я начальника Головного управління Національної поліції цієї області;

– декількох областей – автомобільний перевізник завчасно звертається з відповідним листом на ім’я керівництва Національної поліції України.

У листі необхідно зазначити:

  • дату поїздки;
  • мету поїздки;
  • кількість дітей;
  • марку та номерний знак транспортного засобу, що здійснює перевезення;
  • прізвище, ім’я, по батькові водія та номер його телефону;
  • прізвище, ім’я, по батькові керівника групи та номер його телефону;
  • детальний маршрут руху.

Про це Сайту громадської журналістики повідомила Прес-служба ВБДР в Чернівецькій області.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top