Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Біля КПП “Ужгород” зібрались власники авто з іноземними номерами (Фото)

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Біля КПП “Ужгород” зібрались власники авто з іноземними номерами (Фото)

Біля КПП “Ужгород” зібрались власники авто з іноземними номерами. Люди вимагають збільшення терміну перебування своїх машин на території України й зустрічі з керівництвом області. За правопорядком під час акції слідкують поліцейські.

 

На даний час біля КПП «Ужгород» на українсько-словацькому кордоні відбувається чергова акція власників авто на іноземних номерах. Її проводять близько сорока автовласників. Люди зібралися поблизу КПП, де перекрили своїми машинами рух транспорту.

Власники авто з іноземною реєстрацією вимагають збільшення терміну перебування їхніх автівок в Україні (наразі законодавець визначив термін у 5 діб). Вони хочуть зустрітися задля вирішення цієї проблеми з керівництвом області.

Біля КПП “Ужгород” зібрались власники авто з іноземними номерами. На місці пригоди перебуває т.в.о начальника ГУНП області полковник СтепанДовгунь, керівництво міської поліції, слідчо-оперативна група, патрульні наряди тощо.

З мітингарями проводиться роз’яснення щодо недопустимості порушень громадського порядку.

Зі свого боку застерігаємо, що блокування автомагітралей – це кримінально-карний злочин, який передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботами на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років (ст.279 Кримінального кодексу України “Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства”).

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх