Хід будівництва нового кампуса Apple зняли за допомогою дрона

Кілька років тому компанія Apple вирішила побудувати для себе новий кампус, що має круглу форму. У мережі інтернет з’явилося відео про будівництво цього об’єкта, зняте за допомогою дрона. Ролик включає кадри одних і тих же ділянок будівництва, зняті з різницею в один місяць – 1 серпня 2015 і 1 вересня 2015 року. Таким чином, можна оцінити хід будівництва в динаміці.

Новий кампус Apple займатиме площу 2,8 квадратних футів (близько 260,1 тис м2), що приблизно на 230% більше нинішньої штаб-квартири компанії. Причому, ця площа не включає окрему аудиторію на 1000 посадочних місць і додаткові будівлі, призначені для проведення науково-дослідних робіт. У кампусі зможуть розміститися близько 13 тис співробітників.

Вартість споруди нового кампусу Apple перевищує $ 5 млрд. Розробкою проекту займалася архітектурна компанія Foster + Partners, у той час як за ландшафтний дизайн відповідає компанія OLIN. Кампус планується постачати виключно енергією, отриманої з поновлюваних джерел, включаючи сонячні панелі загальною площею 700 тис квадратних футів (близько 65 тис м2).Будівництво нового кампусу Apple планується завершити в 2016 році або на початку 2017 року.

Автор: anonimka