Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Apple будує нову штаб квартиру (ВІДЕО)

Технології

Apple будує нову штаб квартиру (ВІДЕО)

 

Кілька років тому компанія Apple вирішила побудувати для себе новий кампус, що має круглу форму. У мережі інтернет з’явилося відео про будівництво цього об’єкта, зняте за допомогою дрона. Ролик включає кадри одних і тих же ділянок будівництва, зняті з різницею в один місяць – 1 серпня 2015 і 1 вересня 2015 року. Таким чином, можна оцінити хід будівництва в динаміці.

Новий кампус Apple займатиме площу 2,8 квадратних футів (близько 260,1 тис м2), що приблизно на 230% більше нинішньої штаб-квартири компанії. Причому, ця площа не включає окрему аудиторію на 1000 посадочних місць і додаткові будівлі, призначені для проведення науково-дослідних робіт. У кампусі зможуть розміститися близько 13 тис співробітників.

Вартість споруди нового кампусу Apple перевищує $ 5 млрд. Розробкою проекту займалася архітектурна компанія Foster + Partners, у той час як за ландшафтний дизайн відповідає компанія OLIN. Кампус планується постачати виключно енергією, отриманої з поновлюваних джерел, включаючи сонячні панелі загальною площею 700 тис квадратних футів (близько 65 тис м2).Будівництво нового кампусу Apple планується завершити в 2016 році або на початку 2017 року.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх