Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Активісти міста Кременця працюють за святого Валентина

Головне зображення ілюстраційне

Західна Україна

Активісти міста Кременця працюють за святого Валентина

З 25 січня по 9 лютого відбувався благодійний аукціон побачень, який відбувся у місті Кременці.

Для того аби допомогти дітям – сиротам активісти міста організували аукціон побачень. Цей захід допоміг не тільки зібрати 5 000 тисяч гривень на покупки необхідних речей для вихованців Кременецького інтернату, а й надав можливість молодим людям зустріти свою «другу половинку».

ФОТО: Vk.com (Світлана Радчук)    Лотами даного аукціону  стали 137 молодих людей, з них 86 дівчат та 56 хлопців. Стартова ціна кожного лоту становила 5 гривень. Єдиними умовами для учасників аукціону були: наявність 15 років та можливість перебування у місті Кременці з 1по 14 лютого.

Найдорожчим лотом серед хлопців став  27-ми річний Юрій Цицельський, побачення з яким  «купили» за 210 гривень. Хоча згідно коментарів, які залишали  дівчата, даний лот заслуговує на більше. 19-ти річна Світлана Радчук (найдорожчий лот серед дівчат) піде на побачення, зі згаданим вище Юрієм, який оцінив її лот в 300 гривень.

ФОТО: vk.com (Юрій Цицельський)   Варто зазначити, що із загальної суми -1145 гривень налічували пожертви молодих людей, які виявили ініціативу допомогти, проте не ставили «ставки», надаючи можливість зробити це іншим, для того аби зібрати якомога більше грошей. Найбільш таким став внесок Ольги Волянської, яка пожертувала 500 гривень.

Судячи із записів організаторів, вони планують не зупинятися й надалі робити хороші справи.

Автор: Ольга Синицька

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх