На Буковині до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено факт, виявлення якого стало можливим  завдяки пильності та досвіду службовця. Ситуація щодо ймовірної підробки водійського посвідчення виникла в Територіальному сервісному центрі 7344 регіонального  сервісного центру  МВС  у Чернівецькій області.

Посвідчення у 49-літнього громадянина, мешканця Глибоцького району, яким він користувався 15 років, і з яким звернувся, аби обміняти на документ нового зразка, вилучено та передано в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС.

— За довгі роки роботи, — говорить оператор комп’ютерного набору Глибоцького ТСЦ Тетяна Сторощук, — уже виробилось специфічне чуття на достовірність документа…

За словами пані Тетяни, цього разу її увагу привернув колір водійського посвідчення,  що ледь помітно відрізнявся від стандарту. Відтак, легалізації фальшивки не відбулось .

Це вже другий випадок нинішнього року, коли глибочани виявляють липові документи завдяки досвіду.  Нещодавно з такою ж професійною прискіпливістю вони виявили підроблену медичну довідку та посвідчення з «випадковим» штампом на додатковій водійській категорії.

Про це повідомляє прес-служба РСЦ МВС в Чернівецькій області

Автор: Сайт громадської журналістики