Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  На Буковині водій “спалився” на підробці водійського посвідчення

  На Буковині до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено факт, виявлення якого стало можливим  завдяки пильності та досвіду службовця. Ситуація щодо ймовірної підробки водійського посвідчення виникла в Територіальному сервісному центрі 7344 регіонального  сервісного центру  МВС  у Чернівецькій області.

  Посвідчення у 49-літнього громадянина, мешканця Глибоцького району, яким він користувався 15 років, і з яким звернувся, аби обміняти на документ нового зразка, вилучено та передано в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС.

  — За довгі роки роботи, — говорить оператор комп’ютерного набору Глибоцького ТСЦ Тетяна Сторощук, — уже виробилось специфічне чуття на достовірність документа…

  За словами пані Тетяни, цього разу її увагу привернув колір водійського посвідчення,  що ледь помітно відрізнявся від стандарту. Відтак, легалізації фальшивки не відбулось .

  Це вже другий випадок нинішнього року, коли глибочани виявляють липові документи завдяки досвіду.  Нещодавно з такою ж професійною прискіпливістю вони виявили підроблену медичну довідку та посвідчення з «випадковим» штампом на додатковій водійській категорії.

  Про це повідомляє прес-служба РСЦ МВС в Чернівецькій області

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх