Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  У Тернополі шахраї за “порятунок” сина витягнули з жінки сто тисяч гривень

  Учора, 9 травня, про шахраїв, які намагалися витягнути сто тисяч гривень за “порятунок” сина до поліції повідомила 78-річна бабуся. Працівники Збаразького відділу поліції відразу ж відкрили кримінальне провадження.

  Потерпіла розповіла, що на її домашній номер телефону надійшла інформація від ніби-то консула України в Польщі про участь сина пенсіонерки у вуличній бійці, в результаті якої загинула людина. Витягненню чоловіка з місцевого відділку поліції посприяє лише хабар (кінцева сума якого була майже сто тисяч гривень) у сумі 25 тисяч гривень. Без усіляких сумнівів та спроби сконтактувати з сином жінка переказала гроші на вказані у розмові банківські рахунки.

  Хабар, у розмірі сто тисяч гривень

  Наступного дня “консул” повідомив про те, що у справі з’явилися обтягуючі обставини, тому потрібен ще хабар у розмірі 44 тисячі гривень. Не повідомивши нікого з родичів та близьких, пенсіонерка кинулася збирати кошти. Цього разу переказала суму на три різні банківські рахунки.

  Але цього шахраям було мало. На третій день знову вилізли додаткові обставини, за які пройдисвіти витягнули з матері ще 25 тисяч гривень.

  Про те, що з сином все добре через 3 доби вона дізналася з особистої розмови з ним. Син, відповідно, нічого не знав ні про бійку, ні про поліцію і був шокований новиною про хабар у розмірі майже 100 тисяч гривень. Чоловік сказав матері негайно звернутися до поліції.

  Правоохоронні органи на даний момент проводять ряд оперативно-слідчих дій по виявленню особистостей зловмисників, – розповів керівник Збаразького відділку поліції Сергій Семенків.

  Про це Сайту громадської журналістики повідомив відділ комунікації ГУНП в Тернопільській області.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх