Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Мешканці села Озерка на Волині змінюють патріархат

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Мешканці села Озерка на Волині змінюють патріархат

Мешканці села Озерка Горохівського району можуть змінити свою юрисдикцію. Ідеться про зміну патріархату.

Мешканці села Озерка вже давно прагнуть змінити патріархат. Про можливу зміну патріархату в одній із церков Волині повідомили Волинські новини. Єпархія Московського Патріархату висловлює побоювання щодо позиції Михаїла Курпіля. Наразі протоієрей є настоятелем храму в Озерці.

Нагадаємо на Волині зафіксовано вже не один випадок зміни “духовної” юрисдикції. Зокрема це пов’язано із ідеями “рузькава міра”, які найчастіше доводиться нав’язувати прислужникам Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Проте далеко не всі служителі церкви виступають проти України. Також більшість настоятелів просто змушені під тиском своїх приходів змінювати духовну позицію.

Варто зауважити, що у січні уже відбулися перші служби під протекторатом Київського Патріархату в Покровському храмі села Грибовиця, що знаходиться в Іваничівському районі. Нагадаємо, раніше вона належала до Московського Патріархату.

Волинські Новини також нагадують про два церковні приходи у селі Угринів та Печихвости. Крім цього, патріархат змінила і парафія у селі Стрільче поблизу Горохова. У першій Літургії нової парафії взяли участь деякі визначні церковники Волині.

Подібні переходи по всій Західній Україні відбуваються все частіше.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх