Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Прикрашання новорічної ялинки, про те звідки з’явилась ця традиція

Історія

Прикрашання новорічної ялинки, про те звідки з’явилась ця традиція

Напередодні новорічних свят у кожного виникає питання: де купити ялинку на Новий рік? Коли з’явилася така традиція сказати важко. Але вже досить давно існує легенда, що в деревах існують добрі духи. Тому часто на гілки дерев розвішували подарунки щоб, трохи задобрити духів.
Звичай прикрашати ялинки існує кілька тисячоліть. У більшості народів ялина була благородним деревом, яке символізувало безсмертя.

Джерело: ria56.ru

Сучасні святкові традиції прикрашання новорічного дерева беруть свій початок в 16-му столітті. Населення Німеччини взимку прикрашали ялинки солодощами, різними подаруночки. Даний звичай з часом розійшовся по всіх європейських країнах.

[infobox style=’regular’ static=’1′]З чого почати займатися благодійністю?[/infobox]
У Російську державу обряд прикраси ялинки на новорічні свята прийшов з Петром Першим. У 1699 році за його вказівкою літочислення стали обчислювати від Різдва Христового. Новорічне торжество, як в країнах Європи, здійснювалося в ніч з 31.12 старого року на 1.01 Нового року. Але дана традиція була забута після смерті Петра Першого. У 20-і рр. XX ст. більшовицький уряд зовсім заборонило відзначати Новий Рік. Його знову стали справляти лише з 1935 р. 1954 р. – вперше на кремлівській площі красувалася головна ялинка країни. З того часу новорічна ялинка встановлюється щороку до цього дня.
У сучасного суспільства є вибір, якого не було у древніх людей. Сьогодні можна задобрювати богів через образ ялинки натуральної, а також через штучну ялинку, зроблену в заводських умовах. Кожен варіант має власні недоліки і переваги. Але обирати, виключно, Вам.

Відкрити матеріал
Коментарі
Загрузка...
Вверх