Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Прикрашання новорічної ялинки, про те звідки з’явилась ця традиція

Рівненські ялинки повезуть на схід
Головне зображення ілюстративне

Історія

Прикрашання новорічної ялинки, про те звідки з’явилась ця традиція

Напередодні новорічних свят у кожного виникає питання: де купити ялинку на Новий рік? Коли з’явилася така традиція сказати важко. Але вже досить давно існує легенда, що в деревах існують добрі духи. Тому часто на гілки дерев розвішували подарунки щоб, трохи задобрити духів.
Звичай прикрашати ялинки існує кілька тисячоліть. У більшості народів ялина була благородним деревом, яке символізувало безсмертя.

Джерело: ria56.ru

Сучасні святкові традиції прикрашання новорічного дерева беруть свій початок в 16-му столітті. Населення Німеччини взимку прикрашали ялинки солодощами, різними подаруночки. Даний звичай з часом розійшовся по всіх європейських країнах.

[infobox style=’regular’ static=’1′]З чого почати займатися благодійністю?[/infobox]
У Російську державу обряд прикраси ялинки на новорічні свята прийшов з Петром Першим. У 1699 році за його вказівкою літочислення стали обчислювати від Різдва Христового. Новорічне торжество, як в країнах Європи, здійснювалося в ніч з 31.12 старого року на 1.01 Нового року. Але дана традиція була забута після смерті Петра Першого. У 20-і рр. XX ст. більшовицький уряд зовсім заборонило відзначати Новий Рік. Його знову стали справляти лише з 1935 р. 1954 р. – вперше на кремлівській площі красувалася головна ялинка країни. З того часу новорічна ялинка встановлюється щороку до цього дня.
У сучасного суспільства є вибір, якого не було у древніх людей. Сьогодні можна задобрювати богів через образ ялинки натуральної, а також через штучну ялинку, зроблену в заводських умовах. Кожен варіант має власні недоліки і переваги. Але обирати, виключно, Вам.

Відкрити матеріал
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх