Колона – Cайт громадської журналістики

Британські ЗМІ: про те як протікає третя вагітність Кейт Міддлтон

Є приємні звістки від джерел Букінгемського палацу про те, що Кейт Міддлтон знову вагітна.

Американські ЗМІ вже написали, про те як протікає перші два місяці вагітності Кейт Міддлтон. І мабуть, вона і в цей раз не відбудеться легкої вагітністю, так як часто погано себе почуває, і її мучить постійний токсикоз.

Королівська сім’я живе в дуже щільному графіку, відвідуючи різні прийоми і зустрічі. У зв’язку неважливим самопочуттям герцогині довелося скасувати багато важливих заходів.

Сама королівська сім’я поки що офіційно не оголошувала про вагітність Кейт, але і не було спростування, як в попередній раз.

Після народження другої дитини – дочки Шарлоти в травні 2015 року, через всього лише півроку в пресі розійшлася новина про чергову вагітність. Але Кейт в терміновому порядку спростувала такі чутки. Не минуло й кілька місяців, як чутки поновилися знову. Причиною таким частим підозрою на вагітність є те, що герцогиня дуже часто на публіці з’являється в хворобливому стані. А оскільки дві попередні її вагітності проходили дуже складно з самого початку, то при кожному зручному моменті публіка думає, що незабаром з’явиться знову принц або принцеса.
Нагадаємо, Вільям і Кейт зіграли своє весілля 5 років тому, за цей час у них народився син Георг 22 липня 2013 року і дочка Шарлота 2 травня 2015 року.

Exit mobile version