Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Британські ЗМІ: про те як протікає третя вагітність Кейт Міддлтон

Новини

Британські ЗМІ: про те як протікає третя вагітність Кейт Міддлтон

Є приємні звістки від джерел Букінгемського палацу про те, що Кейт Міддлтон знову вагітна.

Британські ЗМІ написали про те як протікає третя вагітність Кейт Міддлтон

Американські ЗМІ вже написали, про те як протікає перші два місяці вагітності Кейт Міддлтон. І мабуть, вона і в цей раз не відбудеться легкої вагітністю, так як часто погано себе почуває, і її мучить постійний токсикоз.

Королівська сім’я живе в дуже щільному графіку, відвідуючи різні прийоми і зустрічі. У зв’язку неважливим самопочуттям герцогині довелося скасувати багато важливих заходів.

Сама королівська сім’я поки що офіційно не оголошувала про вагітність Кейт, але і не було спростування, як в попередній раз.

Британські ЗМІ написали про те як протікає третя вагітність Кейт МіддлтонПісля народження другої дитини – дочки Шарлоти в травні 2015 року, через всього лише півроку в пресі розійшлася новина про чергову вагітність. Але Кейт в терміновому порядку спростувала такі чутки. Не минуло й кілька місяців, як чутки поновилися знову. Причиною таким частим підозрою на вагітність є те, що герцогиня дуже часто на публіці з’являється в хворобливому стані. А оскільки дві попередні її вагітності проходили дуже складно з самого початку, то при кожному зручному моменті публіка думає, що незабаром з’явиться знову принц або принцеса.
Діти королівської сім'їНагадаємо, Вільям і Кейт зіграли своє весілля 5 років тому, за цей час у них народився син Георг 22 липня 2013 року і дочка Шарлота 2 травня 2015 року.

Відкрити матеріал
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх