Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Депозит. Як вибрати найвигідніший?

гроші гривні сто гривень
Головне зображення ілюстративне

Гроші

Депозит. Як вибрати найвигідніший?

Є дві основні причини, чому зберігання фінансових заощаджень краще довірити банку. Перша і основна – так безпечніше. У великої суми грошей, що зберігається вдома, два потенційних ворога: грабіжники і інфляція. А перебуваючи в банку, сума накопичень буде з часом збільшуватися, і це друга причина – вигода.

Зберегти і примножити

Кількість банківських установ і різноманітність депозитів вражає. Тому потрібно детально розібратися в основних умовах вкладів і вибрати найбільш вигідний.

[infobox style=’regular’ static=’1′]Монетка на багатство[/infobox]

Види депозитів

Кожен банк диктує свої умови. Але є три основні характеристики, за якими можна виділити три види депозитів:

  • частота виплати відсотків;
  • термін вкладу;
  • мінімальний залишок.
У кожного банку свої умови депозиту

Оформляючи внесок і підписуючи договір з банком, уважно ознайомтеся з умовами виплати відсотків. Зручний і найпоширеніший спосіб – зарахування відсотків кожен місяць протягом терміну вкладу. Але нерідко зустрічаються банки, які відходять від стандартної схеми і виплачують клієнтам відсотки раз на квартал або взагалі в кінці терміну.

Вивчайте умови виплати відсотків

Що стосується терміну вкладу, то потрібно визначитися, чи збираєтеся ви користуватися своїми засобами, поки вони зберігаються в банку. Адже строковий депозит вигідний великими відсотками, але клієнт не має права знімати свої гроші до закінчення терміну вкладу. Інакше відсотки зараховані не будуть. Депозити до запитання, де за умовами можна користуватися накопиченнями, зручні. Але це зручність компенсується значно меншими відсотками.

Терміни депозиту теж диктуються банком

Універсальний депозит увазі нарахування хороших відсотків, а також можливість користування коштами вкладу. Мінус таких вкладень в тому, що потрібно уважно стежити за сумою залишку, домовленої в договорі.

Вкладення грошей у депозит – вірне рішення!

Джерело: money.webblaknot.biz

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх