Наші контакти

Колона – Cайт громадської журналістики

Головне зображення ілюстративне

Новини

14 СЛІВ, ЗНАЧЕННЯ ЯКИХ РОЗУМІЮТЬ ТІЛЬКИ СПІВРОБІТНИКИ GOOGLE

У Google працює 40000 співробітників, але всі вони говорять однією мовою, в якому іноді попадаються зовсім незрозумілі для сторонніх людей слова.

Plex

Так скорочено називають штаб-квартиру корпорації з назвою Googleplex, яка знаходиться на території Кремнієвої долини в Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія.

GBike

Засіб пересування по кампусу . Велосипед GBike відомий завдяки своєму зовнішньому вигляду – фарбуванні у звичні для Google червоний, жовтий, зелений і синій кольори.

GOOGLE

Stan

Прогулюючись по «гуглплексу», можна побачити статую тиранозавра по ім’я Стен. Статуя стоїть в кампусі як нагадування, щоб Google ніколи не стала динозавром. Принаймні, така теорія призначення Стена.

GOOGLE

Noogler

Так в компанії називають новачків, а звучить слово як «ньюглер». Їх легко визначити по різноколірних шапочкам з пропелерами, які видають кожному новенькому.

GOOGLE

Gayglers

Членів і прихильників ЛГБТ-спільноти називають «гейглерамі».

GOOGLE

Greyglers

Грейглери (не плутати з гейглерамі) – співробітники Google старше 40 років. Така назва пов’язана з сірим кольором сивини. Серед найвідоміших «грейглеров» – один з батьків інтернету Вінтон Серф.

GOOGLE

Xoogler

Ними називають колишніх співробітників Google. Термін для покинули компанію є скороченням від ex-Googler і вимовляється як «зуглер».

GOOGLE

Googlegeist

Так називають щорічне опитування співробітників відомого бренду, на якому вони оцінюють керівників і задоволення роботою в цілому. У той час, як більшість співробітників ухиляються від опитувань HR, більше 90% «ґуґлерів» заповнюють Googlegeist.

GOOGLE

Perf

Скорочення від Performance Review. Співробітники ставлять собі мету і намічають ряд піддаються кількісній оцінці результатів, які допоможуть їм досягти цієї мети. Виконавчий директор корпорації робить те ж саме для всієї компанії. Performance Review відбувається раз на рік і визначає зліт або падіння співробітників в наступному році.

GOOGLE

TGIF

Крім того, що це абревіатура Thank God It’s Friday, так само називається щотижневий мітинг, що проходить по четвергах. Зустріч триває годину і саме там «ньюглери» отримують свої смішні різнокольорові шапочки.

Jolly Good Fellow

Fellow називають найбільш цінних інженерів Google. Jolly Good Fellow на російську мову Google перекладає як «веселий добрий малий». Така кличка у співробітника кампанії Чейд-Мен Тана, робота якого робити колег щасливими.

GOOGLE

Tech Stop

Кодова назва «Гуглівского» IТ-відділу. Хлопці з Tech Stop лагодять комп’ютери співробітників компанії і присутні в кожному офісі Google по всьому світу.

GOOGLE

20% time

Google дозволяє співробітникам проводити 20% часу за роботою над чимось не пов’язаним з прямими обов’язками. У такий час «гуглери» придумали такі продукти, як Gmail, Google News і AdSense.

GOOGLE

GUTS

Це зовсім не кишки, як можна було б перекласти дослівно. GUTS – це абревіатура Google Universal Ticketing Systems. Система допомагає співробітникам повідомити про проблеми, якими може зайнятися компанія.

GOOGLE

FixIts

Спочатку FixIts були способом для співробітників Google зосередити увагу на другорядних питаннях. Спочатку це були 24-годинні змагання, але FixIts перетворилися на короткі «кулеметні черги» з очищення накопичилися проектів.

GOOGLE

Відкрити матеріал


Коментарі
19.10.2020
16.10.2020
21.04.2020
20.04.2020
29.10.2019
28.10.2019
10.09.2019
02.08.2019
24.06.2019
18.06.2019
13.06.2019
05.06.2019
22.05.2019
23.02.2019
Вверх