Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Новини

  14 СЛІВ, ЗНАЧЕННЯ ЯКИХ РОЗУМІЮТЬ ТІЛЬКИ СПІВРОБІТНИКИ GOOGLE

  У Google працює 40000 співробітників, але всі вони говорять однією мовою, в якому іноді попадаються зовсім незрозумілі для сторонніх людей слова.

  Plex

  Так скорочено називають штаб-квартиру корпорації з назвою Googleplex, яка знаходиться на території Кремнієвої долини в Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія.

  GBike

  Засіб пересування по кампусу . Велосипед GBike відомий завдяки своєму зовнішньому вигляду – фарбуванні у звичні для Google червоний, жовтий, зелений і синій кольори.

  GOOGLE

  Stan

  Прогулюючись по «гуглплексу», можна побачити статую тиранозавра по ім’я Стен. Статуя стоїть в кампусі як нагадування, щоб Google ніколи не стала динозавром. Принаймні, така теорія призначення Стена.

  GOOGLE

  Noogler

  Так в компанії називають новачків, а звучить слово як «ньюглер». Їх легко визначити по різноколірних шапочкам з пропелерами, які видають кожному новенькому.

  GOOGLE

  Gayglers

  Членів і прихильників ЛГБТ-спільноти називають «гейглерамі».

  GOOGLE

  Greyglers

  Грейглери (не плутати з гейглерамі) – співробітники Google старше 40 років. Така назва пов’язана з сірим кольором сивини. Серед найвідоміших «грейглеров» – один з батьків інтернету Вінтон Серф.

  GOOGLE

  Xoogler

  Ними називають колишніх співробітників Google. Термін для покинули компанію є скороченням від ex-Googler і вимовляється як «зуглер».

  GOOGLE

  Googlegeist

  Так називають щорічне опитування співробітників відомого бренду, на якому вони оцінюють керівників і задоволення роботою в цілому. У той час, як більшість співробітників ухиляються від опитувань HR, більше 90% «ґуґлерів» заповнюють Googlegeist.

  GOOGLE

  Perf

  Скорочення від Performance Review. Співробітники ставлять собі мету і намічають ряд піддаються кількісній оцінці результатів, які допоможуть їм досягти цієї мети. Виконавчий директор корпорації робить те ж саме для всієї компанії. Performance Review відбувається раз на рік і визначає зліт або падіння співробітників в наступному році.

  GOOGLE

  TGIF

  Крім того, що це абревіатура Thank God It’s Friday, так само називається щотижневий мітинг, що проходить по четвергах. Зустріч триває годину і саме там «ньюглери» отримують свої смішні різнокольорові шапочки.

  Jolly Good Fellow

  Fellow називають найбільш цінних інженерів Google. Jolly Good Fellow на російську мову Google перекладає як «веселий добрий малий». Така кличка у співробітника кампанії Чейд-Мен Тана, робота якого робити колег щасливими.

  GOOGLE

  Tech Stop

  Кодова назва «Гуглівского» IТ-відділу. Хлопці з Tech Stop лагодять комп’ютери співробітників компанії і присутні в кожному офісі Google по всьому світу.

  GOOGLE

  20% time

  Google дозволяє співробітникам проводити 20% часу за роботою над чимось не пов’язаним з прямими обов’язками. У такий час «гуглери» придумали такі продукти, як Gmail, Google News і AdSense.

  GOOGLE

  GUTS

  Це зовсім не кишки, як можна було б перекласти дослівно. GUTS – це абревіатура Google Universal Ticketing Systems. Система допомагає співробітникам повідомити про проблеми, якими може зайнятися компанія.

  GOOGLE

  FixIts

  Спочатку FixIts були способом для співробітників Google зосередити увагу на другорядних питаннях. Спочатку це були 24-годинні змагання, але FixIts перетворилися на короткі «кулеметні черги» з очищення накопичилися проектів.

  GOOGLE

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   22.05.2024
   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   Вверх