Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  100 мільйонів доларів за голову Путіна

  Новини

  100 мільйонів $ за голову Путіна

  100 мільйонів доларів за голову Путіна. «Мы готовы выплатить денежное вознаграждение в размере 100 миллионов долларов за физическую ликвидацию В.В. Путина или организацыю его отставки с поста президента России».

  Як відомо, представники адміністрації Дніпропетровської області вже тривалий час ведуть боротьбу з сепаратизмом. Виділяючи кошти за спійманих сепаратистів, зброю та звільнення державних приміщень.

  За активну позицію в боротьбі з сепаратизмом Ігорю Коломойському почали приходити погрози, було спалено багато його банків, та не зважаючи на це, він продовжує допомагати Україні. Чим і розбиває стереотипи про бездушних мільярдерів.

  100 мільйонів доларів за голову Путіна. Також, штаб національного захисту, який створили за ініціативою губернатора Дніпропетровщини Ігоря Коломойського, спільно з Міністерством оборони і МВС, створив фонд допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців.

  100 мільйонів доларів за голову ПутінаУ заяві Штабу захисту Дніпропетровщини йдеться, що фонд виплатить сім’ям загиблих військових по одному мільйону гривень компенсації. Допомогу сім’ї отримають до 15 травня.

  100 мільйонів доларів за голову Путіна

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх