Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  На виборах в ОТГ Західної України зафіксували порушення

  Політика

  Які проблеми постали в країні перед майбутнім президентом?

  Які проблеми постали в країні перед майбутнім президентом?

  25 травня 2014 року плануються відбутись позачергові вибори Президента України. Спочатку були заплановані як чергові на 2015 рік, але призначені на раніший термін у зв’язку з усуненням Верховною Радою Віктора Януковича з поста Президента 22 лютого 2014 року.

  Історія незалежної України 1991-2014 років від закінчення Другої світової війни до розпаду на початку 1990-х являє собою  ілюстрацію того, наскільки згубною може виявитися ставка держави на постійне лавірування між двома геополітичними блоками. Зміна балансу сил між ними неминуче веде таку державу до дезінтеграції за найжорсткішим сценарієм,  а народи виявляються заручником  безвідповідальної політики власної еліти.

  Які проблеми постали в країні перед майбутнім президентом?

  У перекладі з латини «президент» означає: «той, що попереду». Розвиток цього політичного інституту бере початок наприкінці XVIII століття, з формуванням перших демократичних режимів у країнах Нового і Старого Світу. Упродовж XVIII–XX століть інститут президентства став майже невіддільним атрибутом республіканської форми правління і однією з ознак демократичного ладу.

  У наш час президенти очолюють більшість держав світу. До функцій президента входять: представництво держави у внутрішніх і зовнішніх відносинах, забезпечення державного суверенітету і національної безпеки, призначення і звільнення глав дипломатичних представництв за кордоном і певної частини урядовців усередині держави, командування збройними силами, нагородження державними відзнаками, присвоєння військових і цивільних звань, здійснення помилування, прийняття до громадянства тощо. Залежно від того, є республіка президентською чи парламентською, президент має, відповідно, ширші чи вужчі повноваження у сфері призначення прем’єр-міністра і нормотворчої діяльності. У переважній більшості республік президент є визначальною політичною постаттю.

  Пост президента України був заснований 5 липня 1991 року постановою Верховної ради УРСР «Про вибори президента Української РСР». 1 грудня 1991 року відбувся всеукраїнський референдум, на якому, одночасно з проголошенням незалежності України, народ віддав перевагу президентській формі правління. Того дня був обраний перший Президент нової Української держави – Леонід Кравчук. У липні 1994 року, в результаті дострокових виборів Президента, країну очолив Леонід Кучма. Він був Главою держави 10 років, вигравши й наступні президентські вибори – 1999 року.

  Які проблеми постали в країні перед майбутнім президентом? У грудні 2004 року Президентом України було обрано Віктора Ющенка. 7 лютого 2010 року Президентом України обрано Віктора Януковича.

  Україна має всі ресурси і можливості для економічного, політичного, соціального, культурного зростання, тому потрібна людина, котра зуміє направити увесь потенціал для забезпечення комфортного життя населення. В першу чергу глава держави має володіти високими моральними принципами, чинити і діяти виключно в інтересах власного народу. Одними з перших кроків політики повинно бути вирішення усіх нагальних потреб, а не їх «замилювання» , як це робилось в часи СРСР. Які проблеми постали в країні перед майбутнім президентом?
  За виборами в Україні стежитиме 1 130 міжнародних спостерігачів , кандидати визначили основні цілі своєї передвиборчої програми . Детальніше з іформацією про учасників “Президентського забігу” можна ознайомитись тут .

  За словами голови ЦВК самопроголошеної Донецької народної республіки Романа Лягіна, вибори Президента України у Донецькій області не відбудуться .

  Які проблеми постали в країні перед майбутнім президентом? Зважаючи на сьогоднішній стан країни, де загальний хаос панує над спокоєм та миром, де над абсолютною обізнаністю ситуації  взяла гору пропаганда приховування справжньої картини дійсності, де панує безвладдя, де в будь-який момент може розгорітись чергове протистояння сепаратистів і силовиків, перед майбутнім Президентом постало важливе завдання – стабілізувати стан в країні, зробити все для того, аби уникнути війни, в тому числі і газової. Народу потрібна людина, яка поставить країну на ноги !

  Gazeta.ua пропонує 3 сценарії розвитку подій на 25 травня 2014 року 

  Які проблеми постали в країні перед майбутнім президентом? Повертаючись до історії, згадаймо вибори 2004-го року, в якому перед Українською державою гучно прозвучали такі головні проблеми суспільно-політичного та економічного життя :

  •  – повне всевладдя провідних фінансово-олігархічний груп;
  • -бюрократизм і корупція, що вразили всі сфери життя країни;
  • -порушення прав і конституційних свобод громадян, зокрема – свобода слова;
  • -небачене соціальне розшарування українського суспільства;

  Чи не нагадують тогочасні “провалини” на загальному синьо-жовтому полотні про гострі проблеми сьогодення? Правда, до цього списку додався ще декілька пунктів  –

  • -безробіття
  • -злочинність
  • -расизм
  • -ксенофобія
  • -застаріла техніка,виробництво лише 1\5 частини кінцевого продукту
  • -залежність від іноземного капіталу
  • -недотримання демократичних засад
  • -недостатнє фінансування в освіту
  • -недосконалість реформ
  • -численні фальсифікації

  Які проблеми постали в країні перед майбутнім президентом? За президентом не має бути крові, що є чи не найважливішим фактором відбору. Вміння говорити – корисна навичка, але і нею не слід зловживати, бо ефект лише протилежний – люди не вірять.

  Отож, це має бути людина, яка повинна жити своєю державою, любити її, бути готовою полягти за неї, як поліг за неї Хмельницький.

  Які проблеми постали в країні перед майбутнім президентом?
  Тож зробімо вибір за достойного, який здатний покращити нинішній стан країни, об`єднати її та зупинити кровопролиття !

  Слава    Україні!

  Відкрити матеріал


  1 Кометар

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   22.05.2024
   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   Вверх