Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Новини

  Як навчитися правильно приймати подарунки?

  Мабуть, важко знайти жінку, яку дратує увага і турбота з боку цікавого чоловіка, а тим більше якщо ці знаки уваги виявляються милими подарунками. І щоб залишитися в рамках пристойності і в той же час не відштовхнути (не образити) чоловіка, важливо навчитися правильно приймати подарунки.

  Багатьом здається, що вміння витончено і елегантно приймати подарунки повинно бути в крові у кожної жінки. Щира посмішка, сяючі очі, можливо, виски захвату і радісні слова подяки – саме цього чекають від нас чоловіки, коли урочисто вручаючи ошатну коробочку або красивий пакетик. Однак будь-яка жінка може згадати пару-трійку прикладів з власного життя, коли вручення подарунка супроводжувалося незграбним мовчанням і тривалою паузою … Давайте дізнаємося, як можна з чисто жіночою мудрістю і делікатністю виходити з подібних ситуацій!

  Якщо, отримуючи подарунок, ти відчуваєш замість радості лише легкі уколи здивування або, що ще гірше, жалю, в першу чергу обов’язково перевір, наскільки реалістичними були твої очікування … Якщо ти прийшла на третє побачення і чекала в подарунок не букет троянд або квиток в театр, а новенький смартфон або поїздку в Париж – подив слід розглядати швидше твоєму супутнику, а не тобі.

  Якщо ж подарунок в принципі здається тобі недоречним, занадто дешевим або позбавленим смаку (так, жінки можуть бути вередливими!) – Просто мило посміхнися, подякуй за подарунок і подумай про мотиви твого супутника. Якщо ти плануєш продовжувати відносини і далі, то в наступний раз постарайся ненав’язливо натякнути про бажаний подарунок заздалегідь. Зрештою, у чоловіків дійсно буває погано з фантазією!

  Якщо ти вважаєш, що подарунки виходять за рамки прийнятного, або з якихось інших причин не можеш їх прийняти, найкраще сказати про це відразу. Обов’язково вислови своє захоплення, щиро подякуй за виявлену увагу і турботу і по можливості поясни причини, за якими ти не можеш залишити подарунки собі. Адекватний чоловік з розумінням поставиться до ситуації, що склалася і в наступний раз, швидше за все, заздалегідь порадиться з тобою ще на етапі вибору.

  Що вже приховувати, бувають в житті кожної жінки і так звані « подарунки з анекдотів »: нова сковорідка, домашні тапочки або елегантний леопардовий халат непідходящого розміру … Як не парадоксально, ми радимо тобі щиро порадіти і такому подарунку! Як правило, він зовсім не означає, що чоловік бачить в тобі кухарку або домогосподарку замість привабливої ​​жінки! Швидше навпаки, він цінує тебе за вміння створити вдома затишок, атмосферу тепла і турботи і приголомшливі кулінарні здібності … Крім того, давай міркувати розсудливо: хіба може виявитися зайвою в господарстві хороша сковорідка?

  І звичайно, не забувай основне правило чоловічої психології: чоловіки знову і знову роблять подарунки тільки в тому випадку, якщо бачать, що приносять цим щиру радість і відмінний настрій! Нікому не захочеться вкладати всю душу, сили і час в пошуки чогось особливого, щоб потім побачити на твоєму обличчі натягнуту посмішку і почути чергові слова подяки.

  Але якщо ти знаєш, що в певні дні місяця твій настрій може змінюватися від «я люблю весь світ» до «зупиніть Землю, я зійду», то реакція на «не зовсім той» подарунок може ох як зіпсувати твої стосунки з чоловіком.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   09.01.2024
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх