Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Вінницькій судді невідомий подарував квартиру за півмільйона гривень

На Львівщині зріс показник будівництва житла
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Вінницькій судді невідомий подарував квартиру за півмільйона гривень

Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Юлія Бошкова у 2015 році задекларувала коштовний подарунок вартістю 554,8 тис. грн, предметом якого виявилась квартира на 66,8 кв м у Вінниці.

Бошкова

Фото зі сторінки Юлії Бошкової у fb

Про це стало відомо з Реєстру речових прав на нерухоме майно.

За підсумком 2015 року суддя Бошкова отримала 703 тис. грн доходу, зокрема  135 тис. грн заробітної плати та 12,9 тис. грн матеріальної допомоги.

Левову частку надходжень, 554,8 тис. грн, сформували кошти, отримані у вигляді дарунків.

Згідно з даними реєстру нерухомості, у березні 2015 року Юлія Бошкова отримала в подарунок квартиру у Вінниці площею 66,8 кв м.

Бошкова1

Бошкова2

Бошкова3

Бошкова4

Бошкова5

Бошкова6

Також Юлія Бошкова є власницею квартири на 24 кв м у місті Кілія Одеської області, звідки суддя родом, та седану «Nissan Teana» 2008 р в, який суддя купила у 2013 році за 258,6 тис. грн.

Бошкова7

Чоловік Бошкової, Анатолій Тварковський, є суддею Господарського суду Вінницької області. Її батько також був суддею – у 2003-2014 рр Микола Бошков очолював Кілійський райсуд Одеської області, після чого подав у відставку. У свою чергу сестра Бошкової -начальник відділу держреєстрації актів цивільного стану Кілійського райуправління юстиції Ольга Переверзєва – на місцевих виборах 2015 року була кандидатом у депутати Кілійської міськради від «Нашого краю», а її чоловік, президент Федерації баскетболу Кілійського району Денис Мікаєв, намагався стати депутатом Кілійської райради від партії «Конкретних справ».

Нагадаємо, Юлія Бошкова була призначена суддею Вінницького окружного адміністративного суду у березні 2012 року, через два місяці після призначення суддею цього ж суду її чоловіка Анатолія Тварковського.

НАШІ ГРОШІ

Відкрити матеріал
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх