Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Політика

  Україна має унікальний шанс отримати від Заходу план Маршалла, – Бєлковський

  Україна в складній ситуації за всі 23 роки своєї пострадянської історії , але якщо вона вистоїть , то отримає унікальний шанс. Про це в інтерв’ю « Ехо Москви » заявив російський політолог Станіслав Бєлковський.

  27625Бєлковський вважає , що сьогодні ключовим питанням є здатність України запобігти поширенню сепаратизму в інші регіони, пише Хвиля.

  ” На мій погляд , Путін реалізує як і раніше оборонну стратегію , але ця оборонна стратегія зараз відбувається у формі нападу , тому що Путін вважає , що це останній історично сприятливий момент , щоб ліквідувати Україну в її старому форматі , домігшись або глибокої федералізації країни, або чеченізації окремих її регіонів , що дозволило б шляхом певних маніпуляцій домогтися від України того , що треба ” ,- зазначав політолог.

   Путін не вірить , він дуже зневірився в Заході , в гарантіях Заходу , він взагалі ні в гріш не ставить українську політичну еліту , тому він вважає , що тільки залізною рукою тримаючи за горло Україну , можна домогтися виконання якихось обіцянок і зобов’язань  ” , – висловлює свою позицію Бєлковський.

  Також Станіслав вважає, що вибори, заплановані на 25 травня, відбудуться в більшості регіонів , хоча й будуть провокації з метою їх зірвати.

  ”  Путін не хоче брати на себе відповідальність за зрив виборів, це не означає, що він не хоче зриву. Він хоче зробити так, що якщо вибори зірвуться з якоїсь причини, то щоб він був не винен, а щоб це відбувалося виключно в силу внутрішньоукраїнських причин на тлі пом’якшення путінської риторики відносно перспектив виборів і їх визнання ” , – резюмує він.

  До того ж, експерт вважає Тимошенко підконтрольною Рінату Ахметову.

  – І Тимошенко …

  – Нині підконтрольна Рінату Ахметову, бо доля виборів – це предмет для торгу навколо конфігурації майбутньої української влади. Це Юлія Тимошенко , звичайно , яка не очікувала настільки прохолодного прийому своїй колишній пастви після виходу з в’язниці і не розраховувала на такі скромні рейтинги напередодні президентських виборів. Їй потрібно якось виправдати поразку , або принаймні вийти з цієї гри з відчутним результатом в іншій площині. Я , до речі , вважав би , що Юлія Тимошенко була б непоганим переговірником з Володимиром Путіним , вона для нього психологічно комфортна , тому що вона вміє приймати форму того судини , в який її наливають , підлаштовуватися під співрозмовника , підігрувати йому ” – сміливо заявляє гість студії ” Эхо Москвы”.

  Бєлковський підмітив, що “велику війну Росія не потягне “.

  Повний текст інтерв`ю можна прочитати  тут

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх