Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Рівному відбулася виставка малюнків «Діти світу – за мир»

Новини

У Рівному відбулася виставка малюнків «Діти світу – за мир»

Вчора, 7 червня, у Рівному в Парку ім. Шевченка відбулася виставка малюнків «Діти світу – за мир». Захід організували волонтери групи «Допомога армії – Рівне».

Діти світу - за мир

Діти світу – за мир: дітлахи з усього світу об’єдналися заради мирного майбутнього, як в Україні, так і в світі. З різних країн на знак підтримки маленьких українців були надіслані патріотичні малюнки.

Діти світу - за мир

«Ви пам’ятаєте, що в країні війна… Багато хто з наших дітей уже це розуміють, тому ми маємо намір показати їм, що з нами весь світ! Дітки з багатьох країн висловлюють маленьким українцям свою підтримку, підтримку малюнком» – пишуть волонтери у соціальній мережі Facebook

Діти світу - за мир

Окрім виставки малюнків, під час заходу було проведено ярмарок виробів ручної роботи, частування маленьких гостей хот-догами, млинцями та різними солодощами, боді-арт, а також дитячі ігри на тематику військової підготовки.

Діти світу - за мир

На заході було зібрано 2331 гривню. Усі кошти підуть на придбання ремінно-поясних систем для бійців АТО. Отож, маленькі патріоти мали змогу не лише яскраво відпочити, а й підтримати нашу армію.

Автор: Юлія КОРЕЦЬКА

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх