Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  слона
  Головне зображення ілюстративне

  Рівне

  Рівненські прикордонники виявили сліди зниклого слона

  Сліди втікача із угорського цирку, що перебував на кордоні з Білоруссю, знайшли поблизу копалень бурштину. Проте самого слона, який втік від власників, так і не затримали.

  Державна прикордонна служба повідомила сьогодні про зникнення слона, який втік із пункту пропуску на українсько-білоруському кордоні. За словами власників тварини, він вирвався з вольєра, в якому його перевозили, під час годування.

  Вдалося відшукати сліди слона через кілька годин після втечі. Для пошуків використали вертоліт національної гвардії та спецпідрозділ кінологічної служби. Вдалося з’ясувати, що тварина не перетинала кордон.

  Варто зауважити, що при пошуках тварини прикордонники виявили кілька копанок бурштину, на яких було знайдено 8 мотопомп та мішки із бурштином загальною масою понад 40 кілограмів. Ймовірно, шоковані старателі перелякалися вигляду тварини, якої не очікували побачити, і залишили усі інструменти та добуті багатства на місці, а самі втекли.

  Державна прикордонна служба зрештою піймала слона неподалік копанок і, таким чином, дійшла до висновку, що тварину варто відпустити, щоб позбутися нелегального видобудку бурштину на Рівненщині.

  А чого ви ще хотіли, першого квітня-то?

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх