Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівненські полісмени прийняли присягу з Деканоідзе, але без Авакова

Реклама

Рівне

Рівненські полісмени прийняли присягу з Деканоідзе, але без Авакова

Полісмени прийняли присягу в Рівному – 193 патрульних з’явиться в місті. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не приїхав.

Полісмени прийняли присягу на центральній площі Рівного сьогодні, 19 квітня. Одночасно приймали присягу 193 особи. Церемонія відбулася за участі очільниці Нацполіції України Хатії Деканоідзе. Арсен Аваком, міністр внутрішніх справ, як і очікувалося, не приїхав.

полісмени прийняли присягу

Натомість міністр анонсував появу 20 патрульних екіпажів, повідомивши про це у Facebook. Він нагадав про призначеного в місті Рівне головного полісмена, якого затвердили на посаді, Сергія Мерчука, 22-річного учасника громадських акцій часів Майдану та бойових дій в зоні АТО. Мерчук – родом з Волині, тривалий час був волонтером багатьох дитячих та молодіжних таборів, займався національно-патріотичним вихованням молоді.

Раніше повідомлялося, що нові патрульні міста Рівне мають прийняти присягу 9 квітня, проте у зв’язку з призначеннями в області нового керівництва поліції – обласного керівника Сергія Князєва та міського в Рівному Сергія Мерчука – дату прийняття присяги перенесли на 19 квітня.

Серед патрульних Рівного 22 особи – учасники АТО, двоє з яких мають бойові нагороди. Близько 15% полісменів – жінки.

ПРОКОМЕНТУВАТИ
Реклама

ТОП

Реклама
Реклама
To Top