Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Рівне

  Рівненські податківці ліквідували підпільний алкогольний цех

  У Рівненській області податкова міліція вилучила контрафактний спирт. Податківці ліквідували підпільний алкогольний цех в ході операції Акциз 2016.

  Податківці ліквідували підпільний алкогольний цех на Рівненщині. Державна фіскальна служба в рамках операції “Акциз 2016” розслідувала кримінальне провадження щодо одного із жителів області. Мешканець одного із сіл Рівненщини у себе вдома розмістив ціле підприємство для нелегального виробництва та збуту спиртного.

  Як не дивно, правопорушник виготовляв його за допомогою спецобладнання. Це дозволило йому масово виробляти алкогольні напої з меляси та ефірних олій. Нелегально виробляючи спиртне він також успішно його збував.

  Як підкреслюють в ДФС, меляса для виробництва алкоголю підприємливий чоловік закуповував на цукрозаводах Волині. Для доставки сировини самогонщик мав окремий автомобіль, що був повністю облаштований під цю діяльність.

  ДФС повідомила, в ході обшуку крім обладнання вилучили понад 14 тисяч літрів меляси та понад 2 тисячі літрів спирту і коньяку. Податківці оцінили вилучене майже в 600 тисяч гривень.

  Відтепер чоловіка за нелегальну підприємливість та самогоноваріння чекають справжні неприємності. Кругленький штраф, конфіскація майна – це найменше, на що йому доведеться розраховувати. Також мешканець Рівненщини може потрапити за ґрати, залежно від міри шкоди, якої завдав державі та споживачам свого спирту.

  Варто нагадати, що виробляти спирт в домашніх умовах двічі небезпечно. Дешевий домашній спирт може відгукнутися самогонщикам не тільки зіпсованим здоров’ям, а проблемами із законом.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх