Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

“Res Publica” – новий проект Колони

Сайт громадської журналістики Колона

Res Publica

“Res Publica” – новий проект Колони

“Res Publica” – новий проект Сайту громадської журналістики Колона.

“Res Publica” – проект, покликаний для того, щоб розробити певний еталон сайту місцевого самоврядування. Ця назва з латині приблизно означає “суспільна справа”, тому ми і вибрали саме її. Наразі ми плануємо розглянути 7 обласних центрів Західної України, щоб здійснити аналіз сайтів міських рад.

Але для цього нам потрібно мати хоч якісь критерії, аби мати змогу їх оцінити. Тому нам потрібна допомога наших читачів, яким небайдужа є тема доступу до інформації на сайтах міських рад, публічність влади і зручність спілкування з представниками органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, нещодавно ми вже запустили проект “Над прірвою з іржі” для порівняння ситуації із ЖКГ цих міст.

Тепер ми візьмемося за питання публічного висвітлення інформації про все, що роблять наші місцеві депутати та виконавчі органи влади, які їм підпорядковані.

Якщо Вас зацікавила дана тема, просимо допомогти нам. Для цього просто знайдіть одне із опитувань чи анкету в соціальних мережах або на Сайті громадської журналістики і обрати критерії, які здаються вам найважливішими для оцінки сайту міської ради Вашого чи будь-якого іншого міста.

Також, Ви можете залишити свої думки з цього приводу у коментарях під статтею та під опитуваннями у соціальних мережах.

Перейти до форми .

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх