Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  На Тернопільщині є депутати що не подали декларації
  Головне зображення сайту Чесно

  Західна Україна

  На Тернопільщині є депутати що не подали декларації

  Хоч для заповнення електронних декларації у політиків і чиновників було три місяці, цим справилися не всі. До Реєстру електронних декларацій відомості про свої доходи та майно за 2017 рік не подали 6 депутатів, один депутат подав декларацію з запізненням.

  Про це повідомляє громадський рух “Чесно”, який промоніторив, чи подали декларації депутати Тернопільської обласної ради, міської ради та міських рад Бережан, Чорткова та Кременця.

  Не вчасно подали свої електронні декларації двоє депутатів Тернопільської обласної ради – Василь Градовий з БПП та “свободівець” Сергій Коцемір.

  У коментарі для “Чесно” Коцемір пояснив, що декларацію не подав у зв’язку з тим, що виїхав непередбачувано на роботу де не мав доступу до інтернету. Про те депутат пообіцяв, що до кінця тижня приїде і подасть декларацію.

  Градовий подав декларацію з запізненням, зробивши це 2 квітня, за що передбачений штраф.

  З Кременецької міської ради також двоє депутатів не подали електронну декларацію – Василь Скальський з “Патріоту” та Ігор Іванців “Свобода”. Варто зазначити, що Скальський не подав електрону декларацію і за 2016 рік.

  З Чортківської міської ради не подали декларації теж двоє депутатів – Зоряна Лесейко з “Сили людей” та лідер фракції “Батьківщина” Євстахія Гевка.

  Проблеми з подачею електронної декларації виникли у депутатки Бережанської міської ради Галини Лещишин з “Самопомочі”. У коментарі журналістам вона пояснила, що відправила свою декларацію ще 13 березня, проте це було зроблено з пошти yandex.ru і вона не змогла отримати підтвердження від НАЗК, щодо прийняття декларації. Згодом Лещишин написала лист до підтримки про те, що була змінена електронна адреса. Наразі вона очікує на відповідь, після чого обіцяє знову подати свою декларацію.

  Усі дані у статті вказані станом на 4 квітня 2018 року.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх