Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Меморандум про мир на Київщині підписаний

Меморандум про мир на Київщині підписаний

Новини

Меморандум про мир на Київщині підписаний

Меморандум про мир на Київщині підписанийМеморандум про мир на Київщині підписаний.

Сьогодні, 5 травня, представники політичних партій, громадських організацій та органів державної влади Київської області підписали Меморандум про громадянський мир та порозуміння на території області.

Підписання відбулося в рамках Громадського форуму “Київщина в єдиній Україні”, який відбувся за ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри.

Документ покликаний зберегти громадянський мир і спокій на території області, захистити права і свободи громадян Київщини.

Підписанти Меморандуму домовилися сприяти органам державної влади та правоохоронцям у виконанні функцій, направлених на збереження цілісності Української держави, не здійснювати заходів щодо блокування адміністративних приміщень, тимчасово утриматись від дискусій на тему федералізації, не вдаватися до жодних форм силового протистояння між представниками політичних сил та громадських структур, утримуватись від образ на адресу політичних опонентів та членів їх сімей, відмовитись від публічних заяв, які можуть спровокувати конфлікти та неспокій в регіоні, зашкодити територіальній цілісності України, спровокувати військові дії та поставити під загрозу життя громадян.

Джерело: koda.gov.ua/

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top