Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Майже 5 мільйонів гривень вдалося зібрати волонтерам «Руєвиту»

Новини

Майже 5 мільйонів гривень вдалося зібрати волонтерам «Руєвиту»

Майже 5 мільйонів гривень – таку суму вдалося зібрати за весь період діяльності Благодійного фонду «Руєвит». Волонтери допомагають військовим ще з 22 травня 2014 року, а 16 червня «Руєвит» був офіційно зареєстрований як благодійний фонд.

5 мільйонів гривень

За словами голови Благодійного фонду «Руєвит» Діани Гордійчук, на сьогодні волонтери працюють за різними напрямками: збір коштів на потреби військових на благодійних концертах, акціях, ярмарках і співанках, правозахисна діяльність, ремонт військової техніки, допомога сім’ям загиблих бійців та переселенцям і психологічна підтримка.

5 мільйонів гривень

З 16 березня при Благодійному фонді «Руєвит» діє проект по допомозі переселенцям. Волонтери у цьому проекті також працюють за різними напрямками, починаючи від поселення переселенців і закінчуючи організацією благодійних туристичних поїздок. Відтак, гості зі Сходу вже неодноразово побували у Львові і Клевані, планується поїздка до Польщі і Німеччини.

5 мільйонів гривень

Волонтери також мають задум відправити дітей-переселенців на відпочинок до Франції. Дітки два-три тижні проживатимуть у французьких сім’ях, які погодяться взяти до себе малечу. Для реалізації цього напрямку «Руєвиту» допомагатимуть іноземні благодійні організації.

5 мільйонів гривень

Благодійних фонд «Руєвит» не зупиняється на досягнутому в 5 мільйонів гривень. Волонтери майже щодня організовують нові  акції, аби допомагати нашим військовим боронити Батьківщину.

Автор: Юлія КОРЕЦЬКА

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх